Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Пак казвамнови [re: Ecтpeлa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано20.01.06 11:00



особено мъжката капаска....такива дрехи беха направили...имаше едно яке - и материята и модела беше като куртка (или както там се пише тази текезесарска дрешка)...Само една мотика му трябва на човек и ще е точно като текезесар

...и твойта майка също!



Тема Re: Капаска :) сменям малко тематанови [re: jabolinka]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано20.01.06 11:03



Не ни подвеждаш с информацията - Рила стил се разделят и едните правят Капаска.

Платовете са качествени...със същия успех бих си избрал дрехи от магазин за работно и специализирано облекло

...и твойта майка също!



Тема Re: Капаска :) сменям малко тематанови [re: snobar]  
Авторjabolinka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 11:07



:)
нямам наблюдения за мъжките неща,

но предполагам, че е напълно възможно да изглеждат така :)



Тема Re: Капаска :) сменям малко тематанови [re: jabolinka]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано20.01.06 11:13



Е как...та те на витрината бяха изтипосали куртките...на манекена само липсваше шапката от вестник или соц каскета

...и твойта майка също!



Тема Re: Капаска :) сменям малко тематанови [re: snobar]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 11:36



И аз пак казвам, че и дамската колекция е в подобен стил - тип унисекс, или прекалено строго, нула женственост.
За мен Капаска е определено слаба марка.



Тема Re: Капаска :) сменям малко тематанови [re: Ecтpeлa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано20.01.06 11:49



Ами то силна БГ марка има ли?? Всеки гледа да поизпере некой лев...и ако пробие, пробие, ако не - здраве да е

...и твойта майка също!



Тема Re: Мангонови [re: jabolinka]  
Авторmadpc (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 11:55



Здравейте!
На мен ми е направило впечатление, че по-голямата част от дрехите на европейските марки за конфекция се шият от ужасни изкуствени материи, защото естествената коприна и ленът например са по-скъпи. Ако дрехата е от естествени материи цените са доста солени.
У нас засега не е така и аз предпочитам да нося български дрехи на неизвестни фирми от лен например, защото от етикета Mango няма да се чуствам по-комфортно.



Тема Re: Мангонови [re: madpc]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано20.01.06 12:13



Не съм съгласен...интересно защо, но всичките ми дрехи са памук или вълна...

...и твойта майка също!



Тема Re: Капаска :) сменям малко тематанови [re: snobar]  
Автор ah (medinilla)
Публикувано20.01.06 12:43



На капаска дрехите по Коледа ми се видяха доста гаднички, на Дика като качество са по-добри, но цените са им твърде завишени, а моделите според мен твърде косервативни, абе, и на 70 сигурно няма да ги облека. От Манго в София нямам впечатления, но по принцип досега нищо не съм си купила. Ми не ми харесват нещата на Манго. Виж, Zara, H&M, са може би даже и по-евтини, но имат неща по мой вкус и с много добро качество. Имам напр. 2-3 панталона от чист лен от H&M, блузи и рокли от естествена коприна.



Тема Re: Капаска :) сменям малко тематанови [re: jabolinka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 13:25



А как изглежда италианският джоб? Не се заяждам, питам, защото не знам що е то.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.