Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Новогодишно въпросче?  
Авторexpat (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 13:42



Така... за коледните и новогодишните празници отивате на планински ски курорт ... там ще сте за 14 дни ... Какви дрехи ще си вземете и как ще се обличате там



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: expat]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 17:03



Така.... Определено топли и удобни дрехи.
Както и няколко вечерни облекла, все пак няма само ски да караме, нали?
Къде ще ходиш?



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: expat]  
Автор yery ()
Публикувано01.12.05 17:08



Спортно, топло и уютно След цял ден каране на ски с едни дънки и поларче росиньол вечер ми е много удобно. Взимем 5 чифта дънки+пуловери и полари малко тениски и готово. Ееее за коледната и новогодишна нощ ще трябва и нещо по така.



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: Ecтpeлa]  
Автор JB. ()
Публикувано01.12.05 18:05



Да, няма само ски да се карат, но някак си не е подходящо в лоби бара или в ресторанта, или в местните заведения човек да е официално облечен... да е с костюм и палто според мен ще е като дядо Коледа с кожух на екватора

Аз мисля, че подходящият стил е спортно елегентен .. все пак сме там да релаксираме и да почиваме, нали ?

Дори и за дамите... някак си не мога да си ги представя в рокля и обувки с висок ток...




Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: yery]  
Автор JB. ()
Публикувано01.12.05 18:10



Съгласен съм с теб но ако примерно се излезе на открито в планината за посрещане на 12-ия час... как ли ще се почувстват официално облечените ...

Моето мнение е нищо официално... въпреки, че 100 % има хора които не са съгласни с мен .



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: JB.]  
Автор yery ()
Публикувано01.12.05 18:40



Миналата година имаше една мадама със сандал в снега и мрежести чорапи, хи хи копринена рокля с презрамки майтап голям



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: JB.]  
Автор ah (medinilla)
Публикувано01.12.05 18:51



По зимните курорти спокойно може да си вечер и съвсем спортно! Много по подходящо е от роклички и костюмчета. . Из Алпите си е абсурд да тръгнеш с обувки по снега, дори и да си с кола, така че, зимата хората си ходят спортно и дебело облечени.
Колкото до новогодишната нощ, може нещо по-така. Но със смокинг и рокля с гол гръб е смешно.
Аз лично слагам някакъв панталон (защото мога да скрия дебела обувка за снежни изпълнения), задължително топ, за разхвърляне и танци, той може да е с пайети и т.н. за да ми е празнично и отгоре някакво готино пуловерче.



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: JB.]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 14:20



Добре, а защо трябва да се съгласяваме едни с други?
Аз съм за официалното за партитата на Коледа и Нова година, особено ако сте в някой готин курорт, а не хижа, много ясно, че на хижа официалното не върви.
Но празник в една голяма зала, в готин ресторант, примерно, си е съвсем друго нещо.
За тези неща е кой както ги усеща.
Ако ми се прииска да сложа гол гръб, ще сложа и гол гръб
На теб, ако ти пречи официалното, няма да сложиш и готово, какво толкова?



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: expat]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано04.12.05 01:47



A spored мен зависи с кой си и какво искаш да правиш с него.

Ако правя сделка навръх Коледа, естествено че ще облека каквото се налага за сделка. Ако свалям някой, естествено ще подчертая каквото трябва. Ако подписвам документи и съм някоя, естествено ще сложа нещо делово.


И ако правя секс пред камината, естествено ще съм гола.



А ако приспивам детето, ще бъда с монашеска ношница до брадата.


Нищо не разбрах от въпроса.


какво й е на Коледата, та всички полудяват? Аз сменям 15 облекла за един единствен ден, ако това ми харесва, а на Коледа ако трябва и 30 ще сменя. Нима ще ме затворите в рицарска броня, ако целта е да играя роля пред

поданиците????



Тема Re: Новогодишно въпросче?нови [re: Roxana]  
Автор JB. ()
Публикувано04.12.05 11:46



Според теб за какво се отива на ски курорт по време на коледни и новогодишни празници... ? ами ако отивам да събирам слънчеви лъчи.... тогава ?

За секса пред камината (и не само пред камината) не е задължително човек да е гол...

За колко време спеняш 15 облекла дневно - ако допуснем че ти отнема 20 мин смяната на един тоалет, то 300 мин дневно ти отделяшш за събличане обличане ни съпътстващи за тоалета дейности - дали си заслужава?

За коледа ако искаш смени и 80 щом ти харесва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.