Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Абе какъв е този кич???нови  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано11.10.05 12:20



Тръгнах по магазините да си търся дрешки за есента и съм меко казано потресена!Тотален кич навсякъде!Някакви блузки,някои от тях като модел не лоши,но задължително с нещо блестящо отпред...панталоните също са много зле.Отчаяна съм!Искам нещо по-изчистено,а се оказва,че нищо такова не се предлага на пазара.И цветовете са едни...!
Какво си купувате бе хора?Аз не търся костюми и официални дрехи,обличам се спортно-елегантно,но така както върви,май ще си карам със старите дрехи тази есен



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: дявoлчe]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.05 17:13



Това пък не е вярно. Изчистени неща има много на пазара.
Ти от къде пазаруваш?



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: Ecтpeлa]  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 12:37



В Бургас съм и повярвай,тук няма нищо изчистено!Май ще се ходи на пазар в София



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: дявoлчe]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано12.10.05 13:29



В Бургас май има Бенетон?



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: queenmabb]  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 14:43



Има



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: дявoлчe]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано12.10.05 17:38



Хич не си прави труда да идваш до София, тук кича е умопотресаващ! Мацките по улиците като цяло са облечени много зле-имаш усещането , че навсякъде се разхождат кандидат фолк певици.Не знам на другите места как е, но модните тенденции тук са типично ориенталкси. Това, че българките били облечени добре е пълна тъпотия точно колкото, че сме били и втората страна в света по интелигентно население.

...and our time will come...not today, but soon enough...


Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: desi69]  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 10:36



А,ето за това говоря и аз!Ама да ти кажа честно,като гледам какво се предлага по магазините,нещо не съм учудена...Сега например много ми е необходима една обикновена черна блузка от хубава материя,която да мога да съчетавам с всичко,но....уви,няма!Всичките до една са с някакви безумни апликации-златни!!!,или с някакви надписи...И не само при блузките е така.
Ама верно ли и в София няма нищо???



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: дявoлчe]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 10:41



В София има от всичко, смея да твърдя, защото аз например нямам нито една блузка с надпис
Разнообразието е толкова голямо, че все още се учудвам като се оплаче някоя...
Има изчистени дрехи, има и по-украсени Има за всеки вкус...



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: Ecтpeлa]  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 10:57



Значи ще се ходи до София все пак
Можеш ли да ме насочиш горе-долу къде да търся?



Тема Re: Абе какъв е този кич???нови [re: дявoлчe]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано13.10.05 11:19



Ми в Бенетон? Че там е пълно с възможно най-изчистените дрехи - памучни блузи дюс в един цвят, поло-блузки с различна дължина на ръкава пак дюс във всички цветове... Ааа, сетих се и друго място - в Манго, от тези блузки, които са наслагани по масите (в смисъл не по закачалките), т. нар. Манго Бейсикс, пак са блузки в един цвят с различни деколтета, те са и по-евтинки. Изобщо не виждам проблем човек да се облече без лъскавини и надписи - аз пък честно казано не съм видяла такива неща?? Ама не съм влизала в Теранова всъщност Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.