Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Химически пилингнови  
Авторфeмичka (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 04:50



Моля ако някой си е правил някъде химически пилинг на лицето, да сподели резултати /независимо дали в БГ или извън/. Ако е в София, моля споделете впечатления от определени клиники или козметични салони, както и цени.
Колко дни трябва да се стои вкъщи? Навсякъде пише около 5, така ли е било? Има ли някакви възможни негативни последици?

Предварително благодаря на всички отзовали се.



Тема Re: Химически пилингнови [re: фeмичka]  
Авторфeмичka (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 05:32



Объркала съм клуба Беше за козметика, може ли да го изпратите там или да го изтриете?
Така е, като пиша нерегистрирана...



Тема Re: Химически пилингнови [re: фeмичka]  
Автор Durga (непознат)
Публикувано22.09.05 13:07



Темата още си е тук и реших да ти отговоря....
Аз си правих химически пилинг пролетта...Направи ми го д-р Николова в МА - на последния етаж в сградата на дерматологията се правят такива козметични процедури...Аз си направих 3 пилинга - по 40 лв всеки...Правят се на 2 седмици, защото за толкова време кожата се въстановява напълно...Не е задължително да си седиш вкъщи - може да излизаш, но задължително с крем с висок SPF...Първия ден кожата леко се зачервява, поне при мен беше така, а после започваш да се белиш, не е особено естетично, но се свиква, пък и не е болка за умиране...така че не съм се ограничавала в излизането освен по дискотеки....все пак не мога тотално да си зарежа ангажиментите за 3х2 седмици....Готиното е, че с всеки следващ път зачервяването и беленето се намаляват и кожата се въстановява по-бързо....Есента пак ще си правя....
Надявам се, че съм отговорила на всичките ти въпроси....ако имаш още - питай...



Тема Re: Химически пилингнови [re: Durga]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано22.09.05 13:27



Не знам Найки дали е на линия и дали може да ми помогне с преместването. Аз мога да я преместя в междинен клуб, и тя да я вземе от там.

...и твойта майка също!



Тема Re: Химически пилингнови [re: Durga]  
Авторфeмичka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 08:16



Благодаря ти, а колко ти струваше цялата процедура?

Тук явно правят нещо малко по различно, защото 5 дни ще се беля, аз още не съм го взела решението де...

То има и различни видове също... зависи от % на разтвора или?

Ако искаш ми пиши на jenie_fox@yahoo.com

Благодаря предварително



Тема Re: Химически пилинг [re: snobar]  
Автор hendy (wanna be desree)
Публикувано06.10.05 19:19



прати й бележка, ще стане през хидън


A Night in the Lonesome October...

Тема Re: Химически пилингнови [re: hendy]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано07.10.05 19:43



Знам как става...

...и твойта майка също!

Редактирано от snobar на 07.10.05 19:59.



Тема Re: Химически пилингнови [re: фeмичka]  
Авторkr (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 13:26



Доволна съм т всичко



Тема Re: Химически пилингнови [re: фeмичka]  
Авторfenkata (Нерегистриран)
Публикувано21.03.09 19:56



Az si pravih tazi godina himi4eski piling v St. Zagora. Dovolna sum, sled konsultacia s dermatolog mi predpisa 3 proceduri, koito biaha napulno dostatu4ni za da mi se zali4at belezite ot akne, i zagrubialata koja. Sega liceto mi e kato na fotomodel i samo4uvstvieto mi se vurna otnovo.
Dermatologi4nia centur e LEGE ARTIS, tel. 042/601 206, 601 621, mobilen 0887/077307.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.