Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема прането на парцалкитенови  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано15.08.05 17:17



Здравейте:)
от известно време ми се налага да живея сам,от тук и да се грижа за дрехите си. Забелязах нещо което мн ме дразни-като си купиш нова дрешка-тя е мекичка, готина на усещане.Като я изпера2-3 пъти и вече става съвсем ралзична. Ползвам хубава пералня БОШ, уж от висок клас, всякакви омекотители и перилни препарати, вкл и течни.......е не се променя това. Има ли начин да се поддържат дрехите като нови или не?
Поздрави!

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: прането на парцалкитенови [re: ScarefacE]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано16.08.05 20:13



Аз пък като си купя нещо, независимо какво е, първата ми работа е да го изпера! Може би е, защото съм твърде гнуслива! Не съм забелязвала да се скапват дрешките, даже напротив! Материята се поочупва...наистина придобива друг вид, но не отблъскващ!



Тема Re: прането на парцалките [re: ScarefacE]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.08.05 02:02



Докосване и обич.

Дрехата ......човека...имат нужда от общуване. Като общуваш....разбираш какво й е нужно. Като знаеш....можеш да го направиш. И прочие....



Тема Re: прането на парцалкитенови [re: ScarefacE]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано17.08.05 18:45



батка, аз също съм сам в момента, и не ме питай...прането ми е най-малкия проблем...питай ме кво ям?! То все вънка не става да се яде, а като реша да пазарувам, на края гледам, че само напитки и домати съм купил...

...и твойта майка също!



Тема Re: прането на парцалкитенови [re: snobar]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано17.08.05 23:33



Ми да дойда да ти сготвя? Само, че манджички от сорта на боб и леща, май само съм гледала как се готвят! Иначе като се замисля, всичко друго мога!
Ама да не се окажеш много претенциозен? Щото аз на повечето "вкусотиики" им измислям рецептите!



Тема Re: прането на парцалкитенови [re: Luminosa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано18.08.05 18:58



Гладът е по-силен от тока! Тъй че нямам право на претенции

...и твойта майка също!



Тема Re: прането на парцалкитенови [re: snobar]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано18.08.05 19:48



Претенциите са за имащите кучета!

Или да ти развия теорията за умиращите деца на всеки 5 сек.?

Поздрави!



Тема Re: прането на парцалкитенови [re: Luminosa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано18.08.05 20:36



Няма нужда да ми развиваш теорията как децата в Сомалия гладуват...

Ти имаш ли куче?

...и твойта майка също!



Тема Re: прането на парцалкитенови [re: snobar]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано19.08.05 00:20



Имам, даммм...и редовно си го храня!



Тема Re: прането на парцалкитенови [re: ScarefacE]  
АвторKid Loco (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 17:27



мда, има начин, но само тези от качествени материи. като цяло това зависи много от марката, забелязала сум, че колкото и ефектни да са българските тениски: 1. пускат адски много боя; 2. платът се размъква след 2-рото пране и процесът тече по геометрична прогресия... освен омекотителя и праха, много важна е и температурата. не може да блъскаш всичко на 60 градуса и да очакваш да не се скапва. пък и носенето на няколко блузи една върху друга води до неприятните топчета и едно такова размъкване. и последният съвет, който мога да дам: пери дрехите, преди да са се замърсили особено, така остават в по-добро състояние за по-дълго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.