Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Тема ФАМАнови  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 11:05



Трябват ми точните координати на новооткрит магазин в Лозенец. Предварително благодаря



Тема Re: ФАМАнови [re: www]  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 16:15



Намира се в уличката точно зад гърба на пиано бар Соната мисля се казваше и Инвестиционна банка. Това е една нова сграда с/у хотел Хемус в посока басейн Спартак.Дано да си разбрал/а



Тема Re: ФАМАнови [re: www]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 15:54



Точно срещу "Хемус "/пресичаш "Черни връх"/. На ъгъла има градинка, а зад градинката - блок със сини балкони - под блока е. Ако идваш откъм "България" и "Фр. Нансен" по "Черни връх" - като минеш кръстовището на Хемус - първата пряка вдясно покрай въпросната градинка.
Освен това, случайно намерих още един магазин на "Фама" на ул. "Цар Асен" - между Денкоглу и Алабин.



Тема Re: ФАМАнови [re: eли]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано12.07.05 13:58



Kакво продават в магазина?



Тема Re: ФАМАнови [re: Shina]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 11:15



Дрехи "втора ръка", но наистина са маркови. Четох във вестника и после минах - бях приятно изненадана - има вид на бутик, дрешките са хубави, има и съвсем нови. Има и страхотни чанти.



Тема Re: ФАМАнови [re: eли]  
Автор Grami ()
Публикувано13.07.05 16:05



Работи ли в събота?



Тема Re: ФАМАнови [re: eли]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 13:22



Супер е магазинът.Да, работи в събота - точно тогава бях и доста неща си купих.Момичето,което продава ми каза,че не винаги е заредено толкова добре,но си оставих телефона да ми се обади,когато има нови работи.



Тема Re: ФАМАнови [re: www]  
АвторФиyyy (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 16:28



Този на цар Асен добре зареден ли е? какжи са горе-долу цените в тези магазини ?



Тема Моля ви кажете ми...?нови [re: www]  
Автор taneto (добричка)
Публикувано25.07.05 10:15



Колко са общо бутиците на ФАМА и какви са кординатите на останалите магазини? Четох във вестника за тях, но нищо повече. Много ще съм ви БЛАГОДАРНА!!!!!!!



Тема Re: Моля ви кажете ми...? [re: taneto]  
Автор lavender (старо куче)
Публикувано25.07.05 23:06



mislia,che sa 3.
edinia e na Asen(v nachaloto),blizko do sadebnata palata,drugia na krasno selo niakade v t.n.targovski tzentar(kashtichkite kadeta sa)......

tozi poslednia ne go znam




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.