Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: thy_inamorata]  
Автор expat ()
Публикувано21.06.05 15:27



Извинявам се, грешно съм те разбрал!

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор expat ()
Публикувано21.06.05 15:30



Не банския прави дупето ... но готиното си е готино

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор Cлaдka_лимoнka (свежа)
Публикувано21.06.05 15:31



Именно понеже прашките са отживелица не мисля, че трябва да правят толкова впечатление На мен единствено ми е шашкащо като скивам някое фърфалаче на около 5 годинки макс да носи електриково зелени детски прашки



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор ah ()
Публикувано21.06.05 15:34



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, правят, като не си свикнал да ги гледаш по курортите в разните там морски държавици и по европейските плажове. И точно ти се струва, че всичко женско от 5 до 85 си е оголило г...
Вместо да гледаш готини мадами с готини бански гледаш потни задници .



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор Cлaдka_лимoнka (свежа)
Публикувано21.06.05 15:39



Отдавна направих едно море в Гърция в Катерини и да ти кажа, добре че нямаше жени с прашки.....Каквито са дебелички и едрички би им седяло отвратително
А за други морски курорти нямам наблюдения Сещам се сега, че в някой от щатите бяха забранили разголването на бюстове по плажовете, защото некви старчета се били гътнали от инфаркти



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор ah ()
Публикувано21.06.05 15:49



Е, те в (повечето щати) щатите са откачени, те са консервативни и абсолютни противници на всякакви разголвания, ако си свалиш горнището може и да те глобят. Една моя приятелка като дойде в Европа, първото нещо, което си купува е бански без подплата (!!!) можеш ли да си представиш, че банските са 100% подплатени, и то с плътна подплата???

Просто и в плажното облекло си има моди. В последните 3-4 години всяка мацка си връзваше парео на плажните барчета, сега май и това отмина.



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: expat]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 18:33



Какво мислим за печенето по монокини ли? Аз го практикувам, но от време на време, защото кожата на гърдите е много нежна и бързо изгаря. Когато гърдите са стегнати е естетично. Когато са провиснали - не е толкова естетично, но пък дамите са на плаж, не са на манекенско дефиле, а и на мен не ми пречат по никакъв начин. Плажът е на всички, кой с каквото (или без каквото) иска, с него да си кара!
За сметка на това ми се струва тъпо да оглеждаш хората по плажа и да коментираш шкембета и дупета. Това са човещинки



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: Ecтpeлa]  
Автор expat ()
Публикувано21.06.05 19:03



Благодаря :)))) но дори и без да се оглежда човек ще ги види....

А за типа бански който ти харесва... или използваш?

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: черен бански - pri tova onlineнови [re: Star]  
Авторnim (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 21:25



chisto cheren banski s meka chashka i dolnishte bikina ili bokser vidiah na www.5-avenue.com, na snimkata e oranjev, no imat 4 cviata ot nego. cenata e 63lv, uspeh :)



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: expat]  
АвторStar (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 22:06



Не очаквах толкова мнения :)
Специално в банските не ми се робува на Фешън канала, и това което лансира като модели.
Боксерки никога не съм носила...стяга ми ластика и не ми е удобно..обикновените бански тип бикина също не са мой тип...
Не нося такова бельо и би било смешно после с прашката и бялото дупе да лъщи отдолу

Само не възприемам девойките, които решават, че щом има що годе техен размер прашки задължително трябва да се разнасят с тях по плажа...

Та исках да попитам ехраТ горе долу някаква идея да имаш как вървят като цени банските на Делфина ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.