Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: thy_inamorata]  
Автор ah ()
Публикувано21.06.05 14:10



Мога само да потвърдя казаното от еxpat! Дупето изобщо не ти остава бяло. Да не говорим, че ако искаш да си черен, тъй или иначе е по-добре да поддържаш тен чрез солариум или автобронзант.

Според мен също боксерките с ниска талия са супер секси!



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: expat]  
Автор ah ()
Публикувано21.06.05 14:17



Мда... нищо общо с модата! Дори и на тези идеални тела стои смешно, като че ли са облекли банските на 8-годишните сестрички.
Монокини, хайде, от мен да мине, но само докато се лежи на плажа. И аз понякога така се печа, но, в никакъв случай разходки насам натам или влизане във водата по цици!
Иначе, има си нудиски плажове за феновете.
Мъже също не желая да гледам с пражки!!!!!!!!!!!!



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор Cлaдka_лимoнka (свежа)
Публикувано21.06.05 14:39



Моля те престани да наричаш прашките "праЖки" Навява ми асоциации на зурла и т.н. Не знам ти какъв бюст имаш, не знам какви предразсъдъци също, както и желанието ти на по-разголено облекло да ти лъснат белите ленти от горнището на банския (адска грозотия за мен) също не го цепя Но остави хубавите бюстове, които се мандахерцат по плажа да го правят с финес и да галят очите на спокойствие Както и хубави стегнати дупета да се разхождат по прашка За теб, мацка, банският май трябва да е или цял така хубаво обхващащ и закриващ външните ти полови органи или направо акваланг
И още нещо - нудистките плажове не са за дами по монокини, а за такива без тях



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор Cлaдka_лимoнka (свежа)
Публикувано21.06.05 14:42



Айде и аз да си кажа, че боксерките-бански за мен са номер едно
Грррррррр Намразих солариумите аз - явно ми е бъгната кожата нещо, защото след едно хубаво бързо почерняване от солариум се обелих за нула време като спрях за седмица да ходя Голяма набутвация Ама пак ще ходя, де



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор expat ()
Публикувано21.06.05 14:43



Аз самия от както се помня съм с бански тип боксерки или със спортни леки патналонки до коленете.

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: expat]  
Автор thy_inamorata (bohemian)
Публикувано21.06.05 15:00



Ааааа, чакай малко!
Никъде не съм казала, че харесвам прашки!
Аз си падам по класическия бански от две части, по възможност с мноого тънки презрамки. :)
Просто изразих мнение относно почерняването, понеже преди 4-5 години имах лош опит с един страхотен бански тип боксерки

I like your silence; it the more shows off your wonder


Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор thy_inamorata (bohemian)
Публикувано21.06.05 15:03



Мдам, боксерките с ниска талия стоят наистина много секси, имам такива в най-разнообразни цветове, материи и модели...

I like your silence; it the more shows off your wonder


Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор ah ()
Публикувано21.06.05 15:23



Ми тя думата е толкова идиотска, колкото и зурла, че реших да я облагодаря малко!
И преди да правиш свободни интерпретации на моите мнения, ги прочети малко по-внимателно! .
Не ви знам как се печете, че ви лъскат бели ленти и бели задници!
Аз лично не харесвам праШШШШШШШШШШки, и бях шашната миналото лято в БГ от безвкусни праШШШШШШШШшки на софийски плаж. Не са на мода!!!!!!!! Това са отживелици от 80те години!!!!!!!
А колкото до солариумите, всяко нещо с мярка!



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: expat]  
Автор ah ()
Публикувано21.06.05 15:25



О да, супер са! Правят готини дупета!



Тема Re: черен бански -прашка ?нови [re: ah]  
Автор Cлaдka_лимoнka (свежа)
Публикувано21.06.05 15:25



Именно понеже прашките са отживелица не мисля, че трябва да правят толкова впечатление На мен единствено ми е шашкащо като скивам някое фърфалаче на около 5 годинки макс да носи електриково зелени детски прашки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.