Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ерген 2000 или сам вкъщинови  
Автор expat ()
Публикувано04.06.05 11:39



Ерген 2000 не е "незадомен" в класическия смисъл "мъж за женене", непрекъснато сватосван от роднини и приятели, или антисоциален тип, който живее с родителите си (интересно мнение ?!?) . Статусът му е резултат от информиран избор....

...

Той е нещо като страна членка на Движението на необвързаните - има член, много се движи и не се обвързва, поне не за дълго....

...

Сам вкъщи е всеки трайно необвързан мъж,. позициониран между магистратурата и критическата. Преди магистартурата той все още е мечтател или мечтател кариерист....

...

Сам вкъщи е умерено отегчен, понякога го играе много отегчен. Това - когато се налага и само по отношение на жените. Интересът му към спорта е силен. Практикува индивидуални и е зрител на колективни спортове.....

...

Ако смяташ че сам вкъщи е груб кариерист, разкарай всички статии по популярна социология от рафта (или от харда) си. Парите и служебният телефон спират да бъдат цел още след първото посещение в чужбина. Или пък когато му се отвори повече или по-малко скъпо хоби....

...

Сам вкъщи харесва жени, които не му се бъркат.В работата, хобито, навиците. Защото твърди, че личната свобода е висша ценност. Наистина, той може да бъде опитомен за известен период от време (защо в българския език "известен" период е точно онзи, който не може да бъде определен), но само толкова. Сам вкъщи и всички останали мъже имат една обща страст у тя е жени, които не остават за кафе сутрин.

Разпознахте ли се? А разпознахте ли някой?



"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."

Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: expat]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано04.06.05 12:20



Как ще охарактеризираш аналогичното явление в женски род?


Защото има и жени, които постъпват точно както ти описваш. При това доста много.

Тя има образование, основа, трудови навици, самочувствие. Много контакти, независимост, добре ориентирана и с изграден характер. Идва нанагорно на повечето свободни мъже, и привлича като магнит женените. Сексуалността й е подчертана, тя обича да провокира. Понеже винаги е заета, е трудно да избяга от задълженията си и да поддържа постоянна връзка. Плаши се от брачни отговорности, защото ще трябва да захвърли интересите и познатите си, както и се позавърти в къщи....семейството винаги изисква жертви. КОй съпруг ще изтрае постоянните телефони и срещи напред назад, ходене на странни места, както и екпериментите с търпението му и постоянните провокации...изобщо няма да споменавам, че тя има странни разбирания за харченето на парите, идеално се справя с финансите си, но някои от хобитата й биха изпразнили джоба на евентуален съпруг. И сега какво? Съпругът се явява пречка към свободния й живот. Ерго, тази жена си харесва живота така ....а мъжете се явяват средство за сексуално удоволствие, но всеки ангажимент към конкретен мъж я изнервя.


Как ще наречеш това явление?



Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: Roxana]  
Автор expat ()
Публикувано04.06.05 13:19



Това се нарича свободата за избереш живота такъв, какъвто ти харесва.
Спечелвайки индивидуалната си свобода (може би) губиш друго, непознато усещане, но нямаш чувство за загуба, нито за пропуснато удоволствие.

До един момент...

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: expat]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано04.06.05 17:05



Сам си отговорил на въпроса, който си задал по-горе.


Не беше нужно да отговарям аз, ти сам знаеш отговора.

Такакво след този един момент? Ще преразгледаш ситуацията? Ще я преразгледаш, ако можеш. Ако има за кого. Ако има за какво. Иначе ще караш по инерция и само понякога насън ще те глозжди усещането, че пропускаш нещо. Иначе през деня ще бъдеш все така уверен и силен, и едва ли ще изпитваш съжаление.


Този момент не настъпва за всеки. Защо тогава се тормозиш? Когато настъпи, едва ли ще имаш кой знае какъв избор.



Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: Roxana]  
Автор expat ()
Публикувано04.06.05 17:59



Когато има възможности, целите са други и желанието го няма.... но идва момента когато желанията се променят, други приоритети излизат на преден план... но уви възможностите ги няма.

и все пак това е въпрос на личен избор - всеки сам преценява за себе си - аз просто преписах части от една статия... може би съм открил познати, а може би себе си....

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: expat]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано04.06.05 18:08



големо размишление му ударихте с Роксана

...и твойта майка също!



Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: snobar]  
Автор expat ()
Публикувано04.06.05 18:12



Малко гимнастика за ума никога не е излишна. Няма ли да се включиш в упражненията и размишленията ?

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: expat]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано04.06.05 18:29



Оооооо нещо ми е спаднало КПД-то

Мързи ме...айде друг път.

Ти кво правиш? Сподели нещо интересно.

...и твойта майка също!



Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: expat]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано04.06.05 19:02



За мен проблем няма.

Когато настъпи момента, света ще ми се види тесен и общо взето няма да мога да направя кой знае какво, ситуацията ще ме натисне и ще ме накара да направя каквото е необходимо.

Но може би за теб е другояче, но всеки сам си прави изборите и си носи последствията. Аз не съжалявам за нищо в живота си. Живяла съм, както малко хора. И да, имам мечти и желания, но не бих взела нищо насила. Когато, тогава. Когато се стовари на главата ми, едва ли ще мога да гъкна дори.



Тема Re: Ерген 2000 или сам вкъщинови [re: snobar]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано04.06.05 19:07



Миличко, на теб ще ти се отрази добре една връзка и то продължителна с някоя кака, дето да те прави щастлив и безметежен за известно време, преди да добиеш оня наситено кафяв оттенък и леко отнесен поглед на мъж, примрял за женене.

Остави го Expat, той е безнадежден случай. Няма да се ожени, и дори да се ожени, няма да го свърта при жена му. Той е друг тип мъж, но не му завиждай. Неговият хамелеонстващ вид ще го прави неуловим за един особен тип жена, а това е единствения тип жена, която може да изтърпи вълк единак като него.

За него само вълчица, друга ще се превърне на пихтия. Характерът му е смазващ. Не му завиждай.....малко са жените, които могат да партнират на звяр като него.


Бъди сладък и се остави в ръцете на мъдра уличница. Ще научиш много и ще схванеш защо си толкова по-щастлив от expat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.