Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......  
АвторZara (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 14:30



Znae li nikoi kade v Bulgaria se shiat tezi marki! Onzi den v MANGO, dve dami si govoreha, che si pazaruvali tezi marki direktno ot firmite proizvoditeli v stranata?????



Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: Zara]  
Авторprobvala (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 15:43



ами шият се на ишлеме из цяла България, аз лично знам за Дупница, Монтана, Благоевград



Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: probvala]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано28.05.05 17:28



аз знам само фабрика Марена в Дупница. в Благоевград къде?


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: Zara]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано29.05.05 11:38



А в Сф. от къде може да се намери?



Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторZara (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 11:40



Има ли магазини към тези цехове или трябва да имаш връзки, за да си купиш нещо?



Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: Zara]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано30.05.05 12:57



не навасякъде е задължително да имаш връзки. имат си обикновено магазинче към завода или нещо подобно. така съм чувала.


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано30.05.05 12:59



в софия има тези марки едва ли не под път и над път. огледай магазинчетата из преките на витошка. странна държава сме - не е истина.
предупреждавам, че много от тези магазинчета продават на цени като във фирмените магазини на марките. за съжаление точно тези марки, които не са влезли на бг пазар.


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема i v Sofia gi ima po-evtinoнови [re: Zara]  
Авторnim (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 16:35



V Sofia mojesh da namerish stoki na tezi marki v edno malko magazinche na Cherni vruh - kazva se Flash i se namira tochno v bloka sreshtu Kosharite. Cenite tam sa dosta niski i ima raznoobrazie, no proveriavai drehite vnimatelno. Niskata cena si ima prichina - niakoi modeli sa s leki defekti, kato naprimer kriv shef (koeto ne e problem), no moje i da e dupka ... A inache se shiat iz Bulgaria , Benetton - v Dupnica, Mango - v Dobrich, MEXX - v Blagoevrad, Boss - Goce Delchev, etc, etc



Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: Zara]  
Авторmeba (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 09:16



Недейте да се доверявате много на тези магазинчета. Повечето опт тях започнаха доста да спекулират с това ишлеме, а истината е, че поръчват етикетите в Турция. Казвам ви го, защото съм работила за чужда компания,която шиеше на ишлеме в някои от изброените градове. Наистина трябва да имаш връзка в цеха, за да можеш да си купиш дрешка с някакъв дефект или често при шиене остават бройки в повече, но е безумие в тези "маркови магазинчета" под път и над път да се продават например една тениска от всички номера и цветове.
Знам също едно малко мадазинче в преките на Витошка, които също взимат дрехи от Враца и Монтана, но по една-две бройки от модел и не винаги можеш да си уцелиш номера. Та мисълта ми беше,че когато взимаш от такъв цех не ти дават много право на избор, тоест взимаш от останалите по една или друга причина бройки.
Поздрави:)



Тема Re: Zara, C&A, H&M,Gap,Benetton......нови [re: meba]  
АвторRoma (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 12:01



Kade na Vitosha se namira magazina?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.