Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 11.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема евтино или скъпо?нови  
Автор ah ()
Публикувано25.04.05 11:10



по повод на темите за ZARA и за дънките. аз лично предпочитам да купувам по-евтини (а дори и съвсем евтини, като Н&М, за което качество съм готова да споря, защото съм на мнение, че е идеално) , но затова пък модерни дрехи за "половин сезон", отколкото такива, които да нося 10 години. миналата седмица изхвърлих 3 чифта съвсем нови ливайс 501, защото кройката им е остаряла.
изключение правят при мен само аксесоарите, чанти и т.н. и някой и други джинси (дънки).



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: ah]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано25.04.05 12:14



Ами права си за Н&М.Миналия ден правих пролетно почистване на гардероба.И да ти кажа ли-изхвърлих повече неща по на една година от БЕНЕТОН(скъсани и замъшени) и само една червена блуза на Н&М,която 4 години успешно носех и цвета и не беше мръднал.За съжаление аз "порастнах" и ми стана прекалено тясна.Имат доста добра стока шведите, при това разнообразна-за всякакъв стил, за всякакъв калибър, и състояние(говоря за дрехите за бременни,например)А детските им дрешки повечето са си идеални като за малки човечета,дето растат с дни.
Снощи мярнах нещо по телевизията ,че отварят магазини и правят ревюта в Манхатан....(абе не се загледах много,та подробности не знам)


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: ah]  
Авторexpat (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 14:44



Качествено и да стои добре, цената е без значение. Има достатъчно качествени неща на ниска цена



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: ah]  
Автор Sweet_gold (обаятелна:)))
Публикувано25.04.05 19:39



Живея в България и нямам представа за качеството на Н&М, но по принцип те подкрепям напълно. Доскоро - да кажем до миналата година, си купувах само маркови неща. Е, не нещо кой знае колко скъпо, но все пак от марки, придобили някаква популярност в България - Tom Tailor, Rifle, Mango, Benetton, Sash и т.н.
След като обаче се наложи просто да забравя за доста от тези дрехи, защото вече не изглеждат кой знае колко добре от прането или защото са се обезформили в някаква степен от носене, реших да променя начина си на пазаруване и да не бъда такъв "сноб". Не че сега не си купувам такива дрехи, но си купувам и разни "парцалки" на някакви смешни цени от 20-30-40 и т.н. лева. Сега гардеробът ми е по-разнообразен, защото си купувам повече неща, а и не ми е жал, когато се наложи да хвърля някоя дреха...



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: ah]  
Автор lachistein (фалш...до дупка)
Публикувано25.04.05 20:50



Да кажем...прилично скъпо.Освен това нямам някакви пристрастия относно конкретни марки...важното е да е марково

Коронацията предстои.


Редактирано от lachistein на 25.04.05 20:52.



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: Sweet_gold]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано25.04.05 21:21



Нещо против снобите ли имаш

...и твойта майка също!



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: ah]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано25.04.05 21:22



Купувам евтини неща, защото не мога да си позволя скъпи.

...и твойта майка също!



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: ah]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано25.04.05 21:38



Абсолютно съм съгласна!
Освен кройката, цветовете също се променят. Няма нищо вечно.



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: Jennifer]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано25.04.05 21:52



Днес баба Гала евтино или скъпо се беше облякла? И дали беше със забрадка, т.е. кърпа за главата? Отговори ми, ако си я гледала...

изплез, изплез, изплез

...и твойта майка също!



Тема Re: евтино или скъпо?нови [re: snobar]  
Автор Sweet_gold (усмихната)
Публикувано26.04.05 07:09



Не, определено нямам нищо против тях тях.
Някои са ми симпатични, защото имат някакви други достойнства, а другите не ме интересуват - приницип ми е да не се бъркам в живота на хората




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.