Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за работа...нови  
Автор Sweet_gold (сладки сънища)
Публикувано03.04.05 09:40



Моля ви, дайте идеи за подходящо за работа облекло, но различно от костюм със сако...
Мразя саката!!!
Кофтито е, че не мога да си позволя/всъщност работата не ми позволява/ кой знае колко весело и фриволно облекло. Тоест нужно ми е нещо елегантно, но пък да не приличам на лелка
В момента ходя най-често с панталон - не с ръб и широк, а обикновено прав, по крака, класически обувки, боти, ботуши в черно, кафяво, бежово. И блузи, ризи/много рядко - имам всъщност само три ризи - бяла, бежова и ярко червена/, почти в 99% от случаите едноцветни или най-много в два цвята.
Преди пролетното пазаруване имам нужда от идеи... И към кого да се обърна, освен към вас
Уточнявам - не обичам шаренията, мънистата, обичам дрехите да подчертават тялото ми, но да не са крещящи и да не се набиват от пръв поглед на очи...



Тема Re: за работа... [re: Sweet_gold]  
Автор DarkCat ()
Публикувано03.04.05 11:09



ето една лелка на която сакото не и седи зле





Тема Re: за работа...нови [re: DarkCat]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано03.04.05 14:40



тя, и лелката не е зле. Дай Боже всекиму по една такава леличка

...и твойта майка също!



Тема Re: за работа...нови [re: DarkCat]  
Автор Sweet_gold (сладки сънища)
Публикувано03.04.05 15:02



Никак даже
Но ако отида така на работа... леле-мале А ако го комбинирам и с късите панталонки, определено ще съм неотразима...
И всъщност нямах предвид, че който ходи в сака, е "лелка", а че лично на мен не ми допадат. Или по-скоро, че не се възприемам някак с тях.
Други идеи?



Тема Re: за работа...нови [re: Sweet_gold]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано03.04.05 16:05



Не обичаш шарениите,но не ти пречи да си вземеш едноцветни ризки или блузи в пролетни цветове с дискретни бродерии от едната страна да речем.Или с някой нежен шал или цвете.Както и да освежиш малко цвета на обувките.Снощи ми се похвалиха,че има голям избор на обувки в София.


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: за работа...нови [re: KATЛA]  
Автор Sweet_gold (обаятелна:)))
Публикувано03.04.05 16:17



Звучи добре...
И аз като прочетох какво съм написала, ми стана лошо - уж не искам да изглеждам като "лелка", а точно такива дрехи и обувки излиза, че нося
И това при положение, че тази и миналата година направих някои "по-весели" покупки - доскоро всичко в гардероба ми беше в черно, кафяво, бежово и бяло
А за обувките в частност и за аксесоарите идеята е прекрасна.
За лятото имам едни сандали в светлосиньо и едни елегантни чехли в бяло и зелено, но определено ще трябва да положа целенасочени усилия в тази насока - РАЗНООБРАЗЯВАНЕ!!!




Тема Re: за работа...нови [re: Sweet_gold]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано03.04.05 16:26



И в съчетание с някоя подходяща чантичка,шалчето(или цветето) и обувките могат да внесат неочаквано настроение.
Коланите не са за пренебрегване също.Особено ,ако имаш талия,която да подчертаеш с тях.
Между другото забелязвам напоследък,че вместо колан на много панталони слагат ефирни шалчета в същия цвят,но няколко тона по-светъл или по-тъмен.На слаби жени стои много красиво.


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: за работа...нови [re: Sweet_gold]  
Автор DarkCat ()
Публикувано03.04.05 17:03



мда, аз затова ти постнах картинка на "лелка по сако" от предна тема

като прочетох как ходиш облечена на работа и веднага си представих "лелките" в клона на ДСК, сори за което. предполагам не изглеждаш така

гледала ли си Бандата на Оушън 2 ?? - Там Катрин Зита ходи предимно с костюмчета и никак не изглежда като лелка. В момента линията на костюмите е доста секси според мен, пък и не само според мен.

Затова съвета ми е отиди в някой магазин, пробвай няколко такива костюмчета в по-свежи цветове и ще видиш че няма да мязаш на лелка, гаранция

и като се настроиш може и да си купиш



Тема Re: за работа...нови [re: DarkCat]  
Автор Shoubie ()
Публикувано03.04.05 17:12



Супер и стои даже, ама нали въпроса е за работа (то зависи и каква работа, де), аз ако се вясна така пред колегите ми... не смея даже и да си представя реакциите им... ... но истина е, че една жена в костюм може да изглежда много шик и секси (дори, когато не е толкова разголена)...



Тема Re: за работа...нови [re: DarkCat]  
Автор Sweet_gold (обаятелна:)))
Публикувано03.04.05 17:42



Ще опитам - обещавам.
Аз не че не си знам, че съм консервативна по отношение на облеклото си - или по-скоро по отношение на цветовете, които нося
Но все пак си мисля, че не съм чак "лелка"
Докарвам го откъм "форми" /в смисъл, че дрехите ми не са широки и безформени, а подчертаващи и в някаква степен - секси, но не много!/
Просто обичам по-спортния стил - панталони и блузки, а не поли и сака.
Изводите, които си направих досега: по-весели цветове, повече внимание към аксесоарите и поне няколко опита да се възприема с костюм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.