Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема proletнови  
Авторdiana (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 16:11



zdraveite 6e sam vi blagodarna da kajete kakvo 6e se nosi prez sezona v bg 4e az sam v 4ujbina i tuk modata zakasniava bg vinagi e bila napred v tova otno6enie



Тема Re: proletнови [re: diana]  
Автор groznoto_pate (непознат)
Публикувано19.02.05 15:04



Странно аз винаги съм си мислила че в България модата идва около година след примерно Германия ,Франция,Англия
и т.н.



Тема Re: proletнови [re: groznoto_pate]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано20.02.05 10:07



не забравяй, че чужбина е широко понятие...може да е в Албания момичето...или някъде из Африка - примерно Сомалия...тогава със сигурност модата тук ще е по-напред

...и твойта майка също!


Тема Re: proletнови [re: diana]  
Автор groznoto_pate (непознат)
Публикувано20.02.05 15:15



Колкото до модата ако се съди по списанията и стоките по магазините И през този сезон ще се носят много късите и вталени сакенца...

А за якета (няма ли да свършва тая зима...)се носят предимно някакви кожухчета...или якета с големи яки(с кожички)

За цветове хората носят кафяво и зелено ама защото е най-практично за зима...май се завръща червеното( с дънково) и жълто,ама е рано да се каже...Поне си отиде пепел от рози...

Общо взето хората си носят каквото имат...Най общо казано се носят груби нещта(големи якета големи ботуши...)

ако някой не е съгласен ...
или иска да добави нещо...
опитах се да бъда изчерпателна...

дано помогнах!



Тема Re: proletнови [re: groznoto_pate]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано20.02.05 15:46



уффф аз като гледам по витошка каква шарения се задава и какви бонбонени цветове, но с бабешки шарки направо се плаша ... как да се облека нормално, а!!! Я да "цъфна" в съдебно заседание със сукманче на цифнали рози....



Тема Re: proletнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Diana^ ()
Публикувано20.02.05 16:15



представих си те



Тема Re: prolet [re: diana]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано21.02.05 12:23



3асега са модерни палта до коленете, с колан (дънкови, велурени, от намачкан плат) в убити цветове - бледо розово, бежово, бледо зелено, сиво.
Като цвят модерен се очертава отровно зеленият, особено за аксесоари.


Bacteria is the only culture some people have.

Тема Re: proletнови [re: geminarius]  
Автор .Jiji. (сладка)
Публикувано21.02.05 17:33



Определено ще е зелено и синьо!!!



Тема Re: proletнови [re: .Jiji.]  
Автор Измиcлeнa (женствена)
Публикувано21.02.05 20:10



А какво ще кажете за червеното...

Аз лично "гласувам" за червеното и зеленото!!!


П.П. А ти това синьо във всичките му нюанси или го имаш предвид (май същото се отнася и за зеленото)?

Поздрави:)



Тема Re: proletнови [re: .Jiji.]  
Автор ah ()
Публикувано22.02.05 15:45



леле, тук всичко е в бонбонено розово, ярък корал, едно особено ярко зелено (съвсем нов вариант на зеления цвят), оранжево. не знам дали някога досега съм виждала такива ярки витрини!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.