Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема красиви зьбинови  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 15:43



И в Бьлгария навлиза модата за красиви зьби_металокерамика.Пьк и има доста подготвени бьлгарски зьболекари.
Не само Глория,но и "обикновени"моми4ета и мом4ета си корегират "недостатька".ЗаЩо пьк не?
По_добре сьс здрава уста,с приятен дьх,с приятна усмивка,отколкото куп дрьнкулки по уШите,врата,носовете,кратаката и кьде ли оЩе?
Как я мислите?



Тема Порцеланов сервизнови [re: нaпacт]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано28.12.04 16:50



Първо, няма по-грозно нещо от редичка пластмасови, еднакви, подредени зъби. Фалшиво и противно. Второ, и МНОГО по-важно, подобно нещо съсипва здрави зъби, а не е толкова здраво и трайно. Мий си зъбите, дъвчи ментос и не яж лук и чесън, и ще имаш БОЛ здрава уста и приятен дъх и прочие. Пък дори да има някой крив зъб, той придава индивидуалност, понякога чар и няма нищо страшно. Стига с тези фалшиви неща, гнусно е. И си съсипвате здравето за някакви абсурдни "идеали", което пък е малоумно.

______



Тема Re: Порцеланов сервизнови [re: tchupakabra]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 17:20



Напълно съгласна с твоето мнение! Стига с тези изкуствено насаждани идеали!



Тема Re: красиви зьбинови [re: нaпacт]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано28.12.04 17:21



Ами Господ ми дал перфектни здрави зъби(поне моята зъболекарка така ми каза),но ужасни венци(пак по нейно мнение).Така,че за сега проблема не са ми зъбите,а венците.
Не бих си съсипала обаче здрави зъби ,за да сложа керамика,метал(злато,платина) или камъни(диаманти) в устата,само за да приличам на фолк или кино звезда.
На 31 си сложих първата пломба ,дай Боже след още толкова да сложим втората!Харесвам си естествените зъби,не ми трябват зорлем изкуствени!
Дето се казва "Бай ,бабо, да не те срещне мечка!"



Тема Re: Порцеланов сервизнови [re: tchupakabra]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано28.12.04 17:35



Е, доста крайно се изказваш. Не вярвам да го мислиш.
А и не обсъждаме пластмасови зъби, а металокерамични.

Съвсем различно е да ти се усмихне човек с красиво подредени зъби. Голяма работа, че били изкуствени.
Боядисването на косите не е ли също толкова изкуствено, но отдавна не се смята за по-красиво една 35 годишна жена да ходи с полупобеляла коса, вместо да се боядиса.



Тема Re: Порцеланов сервизнови [re: Jennifer]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано28.12.04 23:50



Мисля го с все точките и запетайките :о)
Дали са пластмасови, металокерамични или титаниеви с емайлак - не знам, няма да ги изследвам я Изглеждат пластмасови. И никак не мисля за "красиво" подреден стобор от изкуствени зъби - колкото може да се сравнява естествена гора с няколко редици от посадени по конец дръвчета. Едното съдържа чар, уникалност и неповторимост, другото са... наредени по конец работи. Скучното не може да бъде красиво, дори да е перфектно и съвършено.
Косата не може да се сравнява със зъбопротезите, но щом даваш пример - изглежда кошмарно, когато прорастнат корените с естествените цветове.

______



Тема Re: Порцеланов сервизнови [re: Jennifer]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 10:08



Джени, сравняваш две несравними неща
Когато косата побелее е по-красиво да я боядисаш, макар и да има жени, н които побелелите коси стоят красиво, зависи от типажа...
Но манията към равни зъби е нещо коренно различно...
Да предпочетеш металокерамика в устата си, на мястото на своите си зъби, извини ме, нооо....



Тема Re: Порцеланов сервизнови [re: tchupakabra]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано29.12.04 10:10



Не, аз дадох пример с косата, но това важи за всичко останало, което вече можем да използваме, за да се разхубавим. Напр. маникюр, козметични продукти, бои за коса и т.н., знаеш че това е цяла индустрия.
Значи теб те дразнят показалите се корени? Това означава, че все пак ще ти бъде по-добре в нашия отбор, където обичаме перфектните неща.
Ако зъбите ми бяха криви, дори леко криви, слава богу, че някой ще ме смята за чаровна. Аз обаче бих предпочела добре подредените.
Освен това металокерамичните са по-здрави и не хващат кариеси и зъбен камък (за последното не съм много сигурна).



Тема Re: " .....кабра..."нови [re: tchupakabra]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 15:07



не си наясно с металокерамиката, а и кога се слага?
Някои нямат нужда и не я слагат,
други имат нужда и я слагат
Трети_имат нужда,но не могат да си позволят да си я сложат



Тема Re: "..идеалите.." на Естреланови [re: Ecтpeлa]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 15:09



Какви "изкуствени идеали"
Не бях 4увала за изкуствени идеали...
Що за определение е ?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.