Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо всичко живо по улицитенови  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано08.12.04 22:33



е обле4ено/обуто в пепел от рози?!
Ужасна гледка, не мислите ли?

Защо голяма част жените в БГ нямат личен стил....и цвят?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: Ginger.]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано08.12.04 22:48



Честно да ти кажа, аз се питам същото.
Винаги много съм се учудвала на становището, че черното и бялото е класика.
За мен най-класическите и женствени цветове са бежовото и пепел от рози.
Смятам, че те винаги могат да бъдат актуални и няма човек, на когото да не отиват.
Нещо повече, винаги ми е правило впечатление как мъжете възприемат тези цветове.

Иначе, да си призная честно, аз много се поддавам на понятието "модерно".
Държа да си купя нещо още веднага, след като се появи като тенденция. Става така, че след известно време има по-голям избор и на по-ниски цени, ама...

И друго. По-рано модата се "извърташе" някак си по-бавно.
Сега имам много неща, които са били модерни само до преди няколко години, а са съвсем актуални днес.
Та по този повод започнах да се замислям (обаче аз това винаги си го мисля), че всеки сезон ще си купувам само 1 нещо, което да бъде модерно, а всичко останало да е класическо, но не мога да го изпълня.
По-рентабилно е да се поддържа гардероб в класически стил.

Обаче пък когато нещо е много актуално, а аз съм извън него, не се чувствам комфортно. Все едно да е станало някакво световно събитие, за което да не съм в течение. Усещането е същото. Не знам как да го обясня.
Ми в крайна сметка, когато си купувахме ние неща в тази гама, другите хора не бяха си купили.





Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: Jennifer]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано08.12.04 22:55



Аз обожавам розовото и по пинцип от 4 години нося предимно този цят+бежово, а напоследък кафяво и зелено....и сега не мога да си нося розовите дреги, защото се чувствам....някак си....като от масата....уффф гадноо!

Е, ще мина на....хмммм... на лилаво може би.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: Ginger.]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано08.12.04 23:09



Мисля си, че е важното как ти стои дрехата и как е съчетана с останалите дрехи и аксесоари. Най-вече какво излъчване ти дава (и даваш ти).
Голяма работа, че и други хора се обличат в същия цвят. Нали дрехите не са същите и не им стоят по същия начин.
А пък и по принцип това са в повчето случаи готини мадами, така че не се ядосвай.






Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: Ginger.]  
Автор lavender (пристрастен)
Публикувано08.12.04 23:27



zashtoto ne se useshtat,che modernoto v edin moment stava natrapchivo grozno.I vmesto da si hodiat udobno i krasivo oblecheni se prevrashtat na porednia kloun ot masata.I na men mi haresva pepel ot rozi,ama niama da si sloja tozi sezon,neeeeeeeeee.
A i zahstoto ne sa sviknali da se gledat v ogledaloto i da zabeliazvat obraza si po ulitzite v obraza na ostanalite.Gadna gledka



Тема За да се открояват по добренови [re: Ginger.]  
Автор expat ()
Публикувано09.12.04 07:24



жените със собствен стил и чар .
Повечето хора предпочитат да бъдат последователи, а не диктатори в модата - в смисъл купуват това което виждат, че на другите им стои добре, че е модерно, без да се замислят за себе си. А силата се състои в това да бъдеш различен и модерен и да се открояваш от тълпата. Да изпъкваш...
ПП Но ти това го знаеш много добре нали?

This game has no name.


Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: Ginger.]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 14:13



Тъкмо днес се бях наточила тази тема да пусна Измъкна ми я изпод клавиатурата. Аз пък си търсих чанта - и всичко само черно и пепел от рози (преобладаващо черно, беерккк). И не мога да си намеря Искам нещо в цвят бордо или цвят уиски (ама няямаааа)... А в чужбина жените имат изобилие от цветове, сред които да избират. Тук са се хванали като удавници за сламки за това черно
Протрих си подметките на обувките да издирвам различни цветове за чанти и обувки - е, само черно и пепел от рози. Безобразие!



Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: Ecтpeлa]  
Авторexpat (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 15:06



Не се ядосвай усмихни се... все в някой магазин ще намериш чанта в желания цвят. Какво да се прави като тази година много рози за изгоряли и има пепел и за следващата година . Ето няколко букета специално за празниците и за дамите тука:








Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: Ecтpeлa]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано10.12.04 18:00



Да, така си е! А в началото не можеше да сне намери чанта в този цвят.

*Колкото по-нависоко сме полетели,толкова по-малки изглеждаме
на онези, които не могат да летят*


Тема Re: Защо всичко живо по улицитенови [re: expat]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано10.12.04 18:01



Мммм! Много са красиви!
От хубави, по-хубави!!!

*Колкото по-нависоко сме полетели,толкова по-малки изглеждаме
на онези, които не могат да летят*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.