Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фешън кафенови  
Автор expat ()
Публикувано24.08.04 11:19



Какво е мнението ви за заведенията от типа "фешън кафе"?

This game has no name...


Тема Re: Фешън кафе [re: expat]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано24.08.04 18:36



Ако моделките разберат, ще ги спукат от съд!

* Life is everything that happens to you, while you plan life *


Тема Re: Фешън кафенови [re: geminarius]  
Автор expat ()
Публикувано24.08.04 18:57



Не виждам кой ще съдят и защо
Исках да направим сравнение между подобните кафета собственост на Ел, Наоми и Клаудия в Ню Йорк, Лондон, Барселона и други градове и българските им аналози (ако все още има такива )
Да поговорим за интериора и атмосферата в тях, възможността за изграждане на подобно франчайзингово заведение на Балканите (София или Солун).

This game has no name...


Тема Re: Фешън кафенови [re: expat]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано24.08.04 20:30



В Созопол има Fashion Cafe, но не е от оригиналната верига, която е със запазена марка. Тогава моделките като нищо могат да ги съдят.

* Life is everything that happens to you, while you plan life *


Тема Re: Фешън кафенови [re: geminarius]  
Автор expat ()
Публикувано24.08.04 20:47



E-e-e-e съмнявам се чак да тръгнат да съдят някого в Созопол... а ако се тръгне по този ред колко фирми използват марки, лица и запазаени знаци в името или за реклама
И какво ти е мнението за Созополското Фешън кафе ? Допада ли ти интериора му, какъв е... какво би променила?

This game has no name...


Тема Re: Фешън кафенови [re: expat]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано24.08.04 20:56



В интерес на истината, не съм влизала вътре. Но не прилича на оригинала, та не съм и обръщала внимание. Много хбуави коктейли правят и са им удобни столовете.

* Life is everything that happens to you, while you plan life *


Тема Re: Фешън кафенови [re: geminarius]  
Автор expat ()
Публикувано24.08.04 21:29



Това са много важни неща: удобство и вкус А се съмнявам да са запазили името "fashion cafe" за територията на България.



This game has no name...

Тема Re: Фешън кафенови [re: expat]  
Автор dilu (aquarius)
Публикувано27.08.04 01:37



A pak az si predstaviah 4e e po s kapo vav fashion cafe.зestno kazano interiora s nishto ne me vpechatliava a i menuto sashto.Predlagat piza molia vi se.Napravo sramota.Iavno sam se obarkala iako v predstvata si za takav tip zavedenia,no e obiasnimo zashtoto kato chuesh imeto opredelno si predstviash neshto po razlichno ot tova koeto e desitvitelnost.No pak si mislai sashto che balgarina mn haresva laskavite zavedenia takche sigurno bi imalo dosta posetilteli.Taka narechenia jetset



Тема Re:нови [re: dilu]  
Автор expat ()
Публикувано27.08.04 12:51



Да, и аз си мисля че в България подобно кафе ще има голям успех. Но освен лукса в него трябва да се съчетаят и добро обслужване, интериор (свързан с модата) приятна музика и качествена стока (алкохол, коктейли, безалкохолни напитки и храни).

This game has no name...


Тема Re:нови [re: expat]  
Автор dilu (aquarius)
Публикувано27.08.04 12:59



Da saglasna sam i ako sam az niama da vklucha piza v menuto sas sigurnost.Bila li si v Planet Club vav varna.Malko mi napomni ana takav tip zavedenia.Tam e priatno i interiora e interesen makar che na men lichno prekaleno kichozno mi se struva no bivaAko imash pat kam varna namini da go vidish ima strahotni kokteili alkoholni i bezalkoholni,ne e mn skapo i muzikata e priatna.Minaloto liato si izkarah nezabravimi momenti tamMnogo hubavi shotove praviat tam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.