Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови  
АвторSecond-Hand (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 23:04



За пръв път майка ми ме заведе в подобен магазин, когато бях на 14.
Влязах с нежелание, купих си няколко фланелки и това ми беше за следващите 10 години.
Имах предразсъдъци, въпреки че някои от приятелите ми си купуват само такива дрехи.
И така до тази година.
Сега съм на 24 и след като пролетта приятелката ми ме подлъга да вляза в "Мания" моето мото стана "Голяма Мания е да пазаруваш в Мания".
Във възторг съм от възможността за 20 лева да се облека отгоре до долу с почти нови маркови дрехи.
Пример: Последния път си купих много хубава тениска Levi's, още една Jack&Jones, блуза Iceman, маниашки ленени панталони и за капак спортни обувки Cat. Всичко това видимо ново (сякаш са слагани само един път) и разбира се... оригинално. Струваше ми 35 лева, като само обувките бяха 10 лв?!!! Обувки Cat, но китайски в БГ струват 40 лв, а тези са си съвсем истински.

Ранната пролет си купих страхотни кожени обувки за 14 лв, кожено яке за 40, панталони, ризи....
Трябва да кажа, че не всичко в този магазин ми харесва... напротив... Ходя през седмица и примерно от 50 фланелки си харесвам 2 или от 40 панталона 1, но пък винаги си харесвам по нещо и си го купувам.
За жените обаче избора е несравнимо по-голям!
Наскоро отрих и друг магазин, който пък е специализиран основно в продажбата на обувки. Там пък има огромен избор от хубави модели, мисля да го навестя пак на заплата.
За мен пазаруването в магазин за дрехи вторра употреба не само не е компромис, то е удоволствие!
Турска фланелка в другите магазини е 15-20 лв., в Second-Hand Shop е 3-4, само че оригинална. Прекрасни обувки за над 80 лв., в подобен магазин са 10-15. Има ли смисъл да продължавам с примерите?!
Вие пазарувате ли second-hand дрехи?



Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: Second-Hand]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано08.08.04 23:53



Аз да, и то с удоволствие. Когато имам време се вмъквам в такъв магазин. И действително съм имала попадения. Номера е да не търся нищо определено, и да имам време - а и малко късмет Аз не гледам за определени марки -по-скоро го правя за спорт, а и отвреме-навреме както казваш има неща които да се чуди човек какво търсят там. От друга страна като си помисля аз какво давам за втора упортеба... и кръгът се затваря



Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: Second-Hand]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано09.08.04 00:38



Абсурд!

...и твойта майка също!


Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: Second-Hand]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 18:48



aaahh ako imah vremeto samo v takiva magazini bih si kupuvala drehi namirala sym tolkova unikalni neshta v tqh... kolkoto do horata koito nqmat vreme da obikalqt moje i online ot

ima vyrhovni raboti. drehi ot 60-te i 80-te. moqta llichna Maniq. samo ne sym sigurna dai vsichki shipvat do BG. mnogo e obshiren sait-a i otnachalo e stranno da kupuvash drehi samo ot snimki i opisaniq no az sym bila prqtno iznenadana s 95% ot pokupkite si. pak da kaja che magizinite vtora upotreba na sa za vseki, te sa si za ceniteli na originalni i unikalni drehi.



Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: Second-Hand]  
Автор Fever (®)
Публикувано09.08.04 21:03



Според мен всичките им дрехи са боклуци! Все едно аз да си събера всички износени и старомодни дрехи и да си отворя магазин.



Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: Fever]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано09.08.04 21:06



абе за всеки влак си има пътници...приемам хора, които нямат възможности да пазаруват от там...но другото си е чиста клошария...

...и твойта майка също!


Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: snobar]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 09:23



Аз определено не си падам по този тип магазини. Дори не съм влизала в такъв! И не бих казала, че ме тегли да влизам, или че съжалявам, че не съм влизала.
Между другото постингът ти доста наподобява реклама - с тези конкретни цени и надлъжно описание на дрехи. Хитро, рекламираш се без пари!



Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: snobar]  
АвторOбиkнoвeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 13:02



Разбира се, прав си. Но при заплата от 300 лв. тези магазини са си точното място. А колко от българите взимат под 300...?! И аз пазарувам от такива места и съм много доволна!!!



Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!!нови [re: Ecтpeлa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано10.08.04 13:33



Е да, но не съм пуснал аз постинга! Иначе и на мен ми прозвуча като много здрава реклама, ама нека се радва...кой ли ще влезне в магазин секънд хенд...

...и твойта майка също!


Тема Re: Мания по Дрехи, втора употреба!!! [re: Ecтpeлa]  
АвторSecond-Hand (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 15:48



Работя в сферата на информационните технологии. Нямам нищо общо с веригата магазини от постинга ми, освен че пазарувам там. Посочините цени са ориентировъчни защото всичко се продава на килограм (дрехата се тегли на електронна везна). Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.