Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Тема Момичета помогнете за една прическанови  
АвторSunshine (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 22:23



Значи иска се следното (не знам дали ще мога да обясня добре, но ще се опитам да стане ясно) - косата е вързана, отгоре е отделен един кичур, на който е придаден обем (май се тупира или не знам точно как). Виждам много момичета с такава прическа по улицата, но нещо сама не мога да се справа, а ми изглежда доста лесно. Така че ако някой знае, нека помага. Благодаря предварително.



Тема Re: Момичета помогнете за една прическанови [re: Sunshine]  
АвторH (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 03:05



1. Вземи по-голям кичур отпред и го раздели на две (предна и задна част).
2. Тупирай задната част и после използвай малко лак или друг фиксатор.
3. Върху нея преметни предната част и може леко да я напръскаш с някаккъв gloss и много, много малко лак.

Не съм професионалист, но мисля, че подобна прическа зависи много и от самата коса (гъстота, структура на косъма и т.н.), така че ако не се получава, пробвай нещо друго.



Тема Re: Момичета помогнете за една прическанови [re: Sunshine]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано14.08.04 22:35



Трябва да се подстриже горният слой на косата много късно и да е силно скосена, аз сега съм така и тва не е проблем.....само намери добър фризьор!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Аз пък от обяснението [re: Ginger.]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано16.08.04 12:46



разбирам, че товае прическата, на която аз се правя, когато нямам никакво време за фирзьор, и която става супер лесно. Всички мислят, че току-що излизам от фризьор, а това е най-лесното нещо, което мога да направя с косата си.
Но не е със скосяване, а напротив - трябва да имаш отгоре дълга коса, за да закрие.
Но пак казвам, не ми е много ясно описанието.



Тема Re: не разбрах каква точнонови [re: Sunshine]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано24.08.04 19:28



е прическата, но пък си направих една, която отговаря на второто описание.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.