Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Защо?нови [re: Dessy]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 17:11



Тъмните костюми имат множество нюанси, зависи какво подразбираш под "тъмен". Има на пазара разнообразни тъмни модели.
Белите ризи също могат да бъдат различни кройки и модели, а не тези класическите, от които на мчен лично ми призлява



Тема Re: Защо?нови [re: Ecтpeлa]  
АвторDessy (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 17:23



ami tumni; 4erno, tymno sinio ili sivo... obshto vzeto neshto takova.
ina4e to4no za tezi rizi stava vypros... az ne 4e ne gi harasvam, no sa mnoooogooo ednoobrazni.



Тема Не знам дали това ще ти помогненови [re: Dessy]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано03.08.04 17:34



И аз имам подобен, макар и по-либерален от твоя по отношение на цветовете код за обличане и честно казано просто гледам на костюмите за работа като на униформи. Да, така както го описваш, няма начин да не изглеждаш доста еднакво всеки ден. Колкото и да са различни кройките и материите, истината е, че няма как да изглеждат особено различни след като са в ограничена гама и съчетани винаги с бяла блуза. Но всъщност ако се замислиш, точно това е целта на подобен код - да осигурява consistent професионален облик всеки ден. Така че еднообразието е на практика неизбежно.



Тема Re: Защо?нови [re: Dessy]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 17:51



Ооохххх, ужас! Но пък при тъмните костюми има разнообразие от модели и кройки по магазините. Пак е нещо....



Тема Re: Не знам дали това ще ти помогненови [re: no_bs]  
АвторDessy (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 09:02



pomaga :)
vsyshtnost az ne sym protiv dress code, no poniakoga mi se iska neshto po-razli4no. osobeno prez liatoto...
ina4e tova s uniformite mi haresa :) npravo si e "kazano na miasto"...
nie tuk si govorim kak da raznoobrazim neshto, na koeto ideiata mu e da e ednoobrazno. e, ima si i predimstvata, sutrin ne se 4udish kakvo da oble4esh ;)

pri teb ima li razlika v koda za razli4nite szoni?



Тема Re: Защо?нови [re: Ecтpeлa]  
АвторDessy (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 09:04



4ak ujas ne e. daje ve4e zapo4nah da svikvam...



Тема vypros...нови [re: no_bs]  
АвторDessy (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 09:09



vse pak sym namerila na4in za raznoobrazie :) ot vreme na vreme, a naposledyk po-4esto, nosia vratovryzka. po tozi na4in e lesno da raznoobraziavash :)
namirash li go za dobra ideia ili mislish, 4e stava prekaleno strogo?



Тема Re: vypros...нови [re: Dessy]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 09:43



Деси, с вратовръзка става ужасно! Недей! По-добре някакво шалче, нещо по-ефирно, защото с вратовръзката още повече подчертаваш строгостта на силуета си



Тема Re: Защо?нови [re: Dessy]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 09:46



За мен си е направо ужас! Не бих го понесла



Тема Re: Защо?нови [re: Ecтpeлa]  
АвторDessy (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 10:12



ami nalaga se :( vse pak sym na raboti i niama kak, syobraziavam se...

a, za vratovryzkite... ami na men mi haresva... viarno ideiata e s druga kombinaciq. a za shalove i dr. takiva - razbira se... :)

a na teb mai po-strogia stil ne ti dobada...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.