Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Упс! [re: dodo_dodo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано18.06.04 18:09



Пак съм изпуснала края. Наистина мислех, че е щерка. Леле-леле, двама принца в къщи (или всъщност трима, ако броим и таткото). Абе, я по-добре да ги преименуваме на рицари, че ти да си им дама!



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: dodo_dodo]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано21.06.04 12:02



И аз не мога да кажа точно, но сигурно им звучи като голяма клечка, да е я икономист, я инженер, а също е добре да е лекар.

А с теб, с тези снимчици на сладурчета няма да се разберем.... да ни ги покажеш веднага за да ги нагушкаме и намачкаме

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: Съвсем логично е да е таканови [re: dodo_dodo]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано21.06.04 12:07



Права си провинциалист е синонима за човек с елементарни възгледи за живота и леко простоват характер.

МММММММ целувчици, целувчици на малките муцунки сладки!!!!!!!!!!

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: Интересно все пак [re: dodo_dodo]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано21.06.04 15:54



И аз познавам "софиянки", не са толкова колкото тези от другите градове, но... всичките са с една основна цел

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: Интересно все пак [re: dodo_dodo]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано21.06.04 16:23



Ако ти кажа, че ме дразнят най-вероятно ще те излъжа. Даже за да съм точна жал ми е за тях. Виждала съм как пребиват в заведение момиче, но най-лошото е че тя не посмя нищо да му каже....защо ли?
Може дори да кажа, че в някой отношения са ми смешни. Значи хубаво е да ги има както казва една приятелка, за да могат мъжете да оценят жени като нас. А и ние да се позабавляваме. Ето благодарение на тях каква дълга темичка си оформихме.

Малки сладки бонбончета, да са ти живи и здрави.

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: Интересно все пакнови [re: jena155]  
АвторZenda (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 06:37



Всъщност, на мен ми е жал за такива като вас - срамувам се, че съм от коренячките и има такива като вас, които да ми развалят реномето с жалките си разсъждения!
Колко сте елементарни - намерили с кого да се сравняват да се издигнат в очите на мъжете...то пък и тия мъже ще са едни...
И като сте толкова над въпросните селянки с 'джи-йес-йемити' - какво ви пука и защо изобщо ги забелязвате!!!




Тема Re: Съвсем логично е да е таканови [re: jena155]  
Автор expat ()
Публикувано22.06.04 09:40



О-о-о тази порода от "български хитър петровци" я има навякъде, хора който ще се опитат да те изиграят на дребно... но те не са групирани по регионален принцип
А има и една друга група хора при които единственото качество, с което могат да се похвалят е, че "живеят в София"... те също са доста ... и смешни с поведението си

This game has no name...


Тема Re: Интересно все пакнови [re: jena155]  
Автор expat ()
Публикувано22.06.04 12:45



А ти защо не се намеси като видя че я пребиват, или кавалера с теб?Обърнахте ли се към охраната или повикахте ли полиция?Кавалерите ви намесиха ли се или просто си гледахте сеира?
Ей това най-не ми допада тук(БГ)... всички искат да гледат сеира... ама да е за чужда сметка.

This game has no name...


Тема Уточнениенови [re: expat]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано22.06.04 14:28



Единственото качество, с което могат да се похвалят, е че са родени в София. Гояма суша на качества трябва да е, за да опре човек до това съмнително предимство.



Тема Re: Уточнениенови [re: no_bs]  
Автор expat ()
Публикувано22.06.04 14:39



Приемам поправката... но все пак комплексите (в София) не са малко

This game has no name...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.