Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Яяяя моля, моля [re: Gorgeous]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано17.06.04 14:56



Ммм! Я попитай лъвчото, хи-хи-хи! Шегувам се, да знаеш, но и не съвсем:)))

Девите сте все едни хубавици и определено имате качества и то много ценни. Спор няма! Тук поставям едно червено обаче много обичате да мърморите и да критикувате.

Еми няма такъв лъв на Земята, който да изтърпи това нещо. По този повод го казах. Лъвът сигурно най-малко от всички знаци в зодиака търпи критика. То кой ли я обича, но при нас е като болестно състояние. Проблемът е, че макар че девите много добре знаят това нещо, пак си продължават по тяхному. Е, това не с издържа!

Сега се замислям и за друго - лъвът изобщо не дава поводи за критика, намиг-намиг!:)))

И друго съм забелязала. Ние вас ви харесваме, обаче и вие много ни харесвате. Ето и ти - имаш си един лъвчо, въздишаш по Б. Афлек. Тук те поглеждам малко по-заканително.



Тема Re: ЯВНО МНОГО РАЗБИРАШ...нови [re: snobar]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано17.06.04 15:10



Веднага ти отговарям, макар че Естрела вече ти е казала.

Навсякъде пише, че рибите се разбират най-добре с раци и скорпиота. (Това за раците трябва да ми го разясните някой ден как го постигате, но то ще стане чак когато изляза в пенсия.) Наблюдавала съм и съм се убедила, че това е така.
Също добри съюзи се получават със земните знаци - козирог и телец, допускам и с дева.
Изобщо, когато става въпрос за дълготрайна връзка, аз съм на мнение, съдейки от многото си изстрадани моменти, че най-добре е характерите да не са напълно сходни. Така се осигурява и еволюцията на поколенията, ако щеш. А пък и винаги е добре да има един, който да охлажда страстите и да поставя здравите основи, а другият да добавя подправките и украсите, да внася емоциите.

Лично аз си мисля, че за брак е най-добре мъж риба - жена телец, козирог, евентуално дева. За работа, приятелство и любовници - скорпио и рак. Наблюдавала съм колективи с мнозинство на раци, риби и скорпиони. Без изключение или са най-добрите екипи, или за нищо не стават. Някак си много се поддават на влияния и ако се възползват от нечие положително влияние - супер, но обратното е ужас!

Но да ти предложа една идея - можеш да пробваш от всички зодии и то по няколко пъти, за да си прецениш сам

А, чакай че се сетих още нещо. Напр. футболния утбор на БГ. Гледам, че са почти само водолеи. Е, какво може да се очаква?



Тема Скорпион???????????!!!!!!!!!нови [re: Ecтpeлa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано17.06.04 16:17



това е абсурд, ама най-големия абсурд който съм чувал

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: ЯВНО МНОГО РАЗБИРАШ... [re: Scarlet]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано17.06.04 16:19



мда, верно трябва да пробвам с всички представители...но определено скорпион не искам да познавам дори

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Скорпион???????????!!!!!!!!! [re: snobar]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 16:26



Да, да, правилно си разбрал и хич не е абсурд, защото двата знака са от един елемент - Вода! тази връзка е една от най-сполучливите от Зодиака. Не се майтапя!



Тема Re: Скорпион???????????!!!!!!!!! [re: Ecтpeлa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано17.06.04 16:54



Да бе, верно е, че са един елемент...интересно защо обаче изритах една скорпионка - отвратителен характер (по принцип не съм гадняр спрямо жените, напротив, но тази наистина ме вбесяваше и дразнеше)

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Скорпион???????????!!!!!!!!!нови [re: snobar]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано17.06.04 16:56



Е, да, доста са особени скорпионите, но когато се намираш вътре в очертания от тях кръг, в който допускат малцина, тогава можеш само да се радваш. И да благодариш на съдбата, че си там



Тема Re: Сандали за $24 000 обу Джей Ло [re: Ecтpeлa]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано17.06.04 18:21



Но и не е нищо особено пък за задните части-има си хас, то нали това и е trade mark така да се каже



Тема Re: Сандали за $24 000 обу Джей Ло [re: Gorgeous™]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано17.06.04 18:28



И на мен
Най-любимите ми снимки са от сватбата на една от моделите, мисля Синди Крауфорд, тя беше с много семпла къса рокля и боса по плажа а младоженецът с риза с навити ръкави много сладки бяха



Тема Re: Сандали за $24 000 обу Джей Ло [re: sylvi]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано17.06.04 19:43



А какво ще кажете за Стефани Сиймур в клипа на Ноемврийски дъжд на Гънс`енд`Роузис?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.