Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Как сте хора?  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано09.06.04 08:33



Добро утро на всички модни хора
Влизам аз от време на време тъдява, ама нещо напоследък много от редовните юзери ги няма.
Я се обозначете! Че клуба е затихнал. Готвите ли се за летният сезон? Какви са последните нови покупки на които още не можете да се нарадвате?
Аз в събота направих един бърз тур на бегом по Графа и Витошка. Не беше ми се случвало от не знам кога и бях като отвързана
Обаче имах на разположение два часа и половина, та познайте как се пазарува между две кърмения - купон, надпревара с времето !
Накрая излязох от поредният магазин и след като не можах да определя в коя посока съм се движила - наляво или надясно си казах СТОП, дотука бях. Световъртеж от пазар не ми се беше случвало да получавам, но и това доживях
Та как я карате вие?



Тема Re: Как сте хора? [re: dodo_dodo]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 10:17



Не съм от редовните юзърки, но все пак ти отговарям.
Успя ли да се сдобиеш с нещо готино? Чакаме да се похвалиш...
Задачата ти е била с повишена трудност



Тема Re: Как сте хора? [re: dodo_dodo]  
Автор Gorgeous™ (Блясък)
Публикувано09.06.04 11:48



Здравей, додо

Ми мойте последни придобивки са бели дънки (с много ниска талия благодаряние на Джинджър, защото тя ме убеди, че мъжете си падали много по белези по коремчетата на жените, а мен преди ми беше гадно да носа много ниски талии) и една розова блузка... ама покрай това лошо време все не мога да се издокарам с нея

А ти какво си напазарува? Направо ти завиждам за световъртежа от пазар, не ми се е случвал досега



Тема Обозначавам се! [re: dodo_dodo]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано09.06.04 12:19



Как сме - горе-долу... какъв летен сезон - виж кво гадно време е...

Утре ми е последния изпит и завършвам семестриално...ама после??? Няма работа...та не тръгва добре лятото

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Как сте хора?нови [re: Ecтpeлa]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано09.06.04 12:20



Ами аз накупувах един куп неща Щото не се знае кога пак ще мога да се откача от дечурлигата
Та накрая едва се събрах в едно такси от торби. Предимно спортни неща си купих защото ми е очертава цяло лято разходки с количка - два чифта леки и удобни чехли - в черно и в оранж, едни ленени гуменки, жесток суичер, спортен панталон, няколко потничета и тишърти - червено, оранж отново, бяло, черно...., ужасно красива рокля на рози и розов шлифер до коляното към нея...май това беше



Тема Re: Как сте хора?нови [re: Gorgeous™]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано09.06.04 12:22



Той световъртежа беше от бързане по-скоро
А като каза Джинджър - тя къде се загуби всъщност?



Тема Re: Обозначавам се! [re: snobar]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано09.06.04 12:24



Не ми напомняй само за гнусното, гадно временце, че ме хваща бяс! А най-лошото е, че няма кого да обвиня за това и на кого да си го изкарам
То пролет се не видя, както е подкарало и лятото ще се търкули и квооо....есен!

А ти не се стягай толкова за работата. Лятото е сезон за почивки и отпуски, кой ти търси работа по това време
На есен с песен

Стис палци за утре!



Тема Re: Как сте хора? [re: dodo_dodo]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано09.06.04 12:24



не ме обича вече и не влиза в клуба

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Обозначавам се! [re: dodo_dodo]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано09.06.04 12:26



а до есента на фотосинтеза ли да карам...или да си заплюя някоя плочка на Витошка и да протегна ръчичка за милостиня

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Как сте хора? [re: snobar]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано09.06.04 12:28



Да бе да!
Шегуваш се




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.