Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дайте идеи - сватба  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано12.06.04 21:11



Не ми се е случвало доста отдавна да присъствам на подобно събитие и просто нямам представа какво е подходящо да облека. Трудността май идва главно от това, че почти не познавам хората - младоженците съм ги виждала само веднъж...
Не се чувствам удобно в твърде официални тоалети и мразя твърде тъмни дрехи( те и без това не са много за случая). Та така, знам, че не бях много обстойна и че въпроса може и да не е съвсем за този клуб, но ще се радвам на някоя и друга насока.
10х



Тема Re: Дайте идеи - сватбанови [re: Шaнтa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано13.06.04 12:22



споко за въпроса...то ако погледнеш темите има поне още 5 в последните две страници на клуба, в които се поставя този въпрос, кво да се облече на сватба.

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Дайте идеи - сватбанови [re: snobar]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано13.06.04 17:03



10х за тънкия намек вярно че почти под носа ми имало същата тема (друга нямаше в близките 2 страници). Но там се изясни единствено черно или светло, а пред мен този въпрос не стои...
Значи, досега съм се спряла на един бял панталон, който не ми изглежда спортно и смятам, че ми стои добре, а и полите ги недолюбвам, особено като се предполага, че ще се развихря в танци. Обаче. При мен проблема е, че не ми достига въображение явно при комбинирането на дрехи, а това е най важната част! Често най-сполучливата комбинация я виждам случайно, като преди това дори не съм предполагала, че дадените дрехи ще стоят добре заедно.
Та значи как ме виждате с белия панталон и въобще ....



Тема Re: Дайте идеи - сватба [re: Шaнтa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 11:08



Белият панталон ще е ефектен в комбинация с червено елегантно потниче с тънки презрамки или пък с бяло горнище на цветя. Щом като панталонът ти е дюс, ти предлагам да сложиш нещо по-раздвижено отгоре.
Сега розовото е много актуално и то върви с бялото, но предполагам, че много ще се облекат с розово на сватбата, затова, за да не бъдеш униформена, си избери друг цвят.



Тема Re: Дайте идеи - сватба [re: Шaнтa]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано14.06.04 11:25



Имам само един въпрос след всичко написано. По кое време и в каква обстановка ще се проведе сватбата?

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: Дайте идеи - сватбанови [re: Шaнтa]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано14.06.04 15:22



споко намека беше на шега...иначе ако ме познаваш добре аз казвам всичко както трябва без да ме интересува кой как ще го приеме. Щом не съм ти казал нищо и то с нервен тон значи всичко е ОК

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Дайте идеи - сватбанови [re: Ecтpeлa]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано14.06.04 18:01



Предложенията ти са страхотни!!! Наистина нямаше да се замисля за розовото - абсолютно си права, а и червено смятам, че ми отива, макар да не го нося много. Дано да открия подходящ (този който си представих като ти прочетох мнението:)))

Прекрасна си , благодаря!

П.П. Въпрос No 2: Чанта и обувки (дано не ставам банална вече). По принцип такива работи като чанта и обувки в еднакъв цвят не вървят при мен, но в случая...



Тема Re: Дайте идеи - сватбанови [re: jena155]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано14.06.04 18:07



Честно казано нямам представа , знам само че е през деня. Предполагам, че няма да е кой-знае колко претенциозна....



Тема Re: Дайте идеи - сватбанови [re: snobar]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано14.06.04 18:42



ОК



Тема Re: Дайте идеи - сватбанови [re: Шaнтa]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано15.06.04 11:01



Облеклото много зависи от мястото където ще се проведе сватбата (открита или закрита, стилен ресторант или по непретенциозен, днежна или вечерна). Така, че само по това можеш да прецениш белият панталон дали е подходящ.

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.