Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Тема Оптиканови  
Автор zasha~ (darling)
Публикувано26.05.04 12:33



Да си питам аз...от коя оптика си избирате слън4евите о4ила?ще ми се някак,да има пове4е избор,не само Рау Бан и Полице Не ми трябва нещо най-здездна категория,просто да има пове4е избор...пък ако и продава4ката е 4овек,най ше сам ви благодарна...в смис. да не ходи след мен и да сумти...и някакъв неестети4ен поглед,разбирате...4акам предложения....а,за София говоря...ако е в Центъра ще ми е най-удобно,но ако трябва,ше пообиколим...

English summer rain


Тема Re: Оптиканови [re: zasha~]  
Автор Phoney (истинска)
Публикувано26.05.04 16:36



На 'Алабин' от станата на кино Европа има една маркова оптика, продават и хубави часовници. Става въпрос за скъпи очила, а не като тези от 6 лв. по улиците с неустановен произход и качество. Потърси Наталия - тя винаги предлага модели подходящи за лицето и цвета на косата ти. Иначе в магазина има и намалени модели, които определено първо трябва да погледнеш. Сред тях има много хубави очила на прилични цени.



Тема Re: Оптиканови [re: zasha~]  
Автор lavender (минаващ)
Публикувано26.05.04 17:42



ima sega edna marka bulgarski,hubavi ochila,proizvedeni v Am.Opticheska fabrika.

imat strashni modeli
davam ti site ,vatre ima info i adresite na magazinite

[http://www.kwiat-bg.com/bg/CollectionKwiat/]
na men mi haresvat



Тема Re: Оптиканови [re: lavender]  
Автор zasha~ (darling)
Публикувано26.05.04 22:41



всъщност си бях харесала по И-нет 2 модела на Gucci,ама каква ли е вероятността да си ги намеря...Ина4е Ray Ban На всяка кра4ка,ама моделите им с дебели рамки са за кашмер...страшно старомодни ми изглеждат.И Persol са същите.ще видя какво ще ми хване окото,Благодаря ви за мненията!

English summer rain


Тема Re: Оптиканови [re: zasha~]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 10:16



Това е така, защото ретрото е модерно и точно сега тези дебели рамки на очилата са актуални. Затова и в повечето магазини точно такъв тип очила ще намериш. С малко повече обикаляне се намират и по-умерени решения.
Защото не на всяко лице отиват такива дебели рамки.



Тема Re: Оптиканови [re: Phoney]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано02.06.04 11:22



Ха! Познаваш ли Наталия?
След като моя приятелка напусна от там, Наталия ми помага при избора на очила! Голяма сладурана е, нали



Тема Re: Оптиканови [re: dodo_dodo]  
Автор Phoney (истинска)
Публикувано02.06.04 14:59



Да, тя ми е приятелка от години. Страхотна е, а знаеш ли че има и сестра близначка, при това еднояйчна! Те са най-хубавите близначки, които съм виждала някога. А относно съветите й за очила, предполагам си доволна?



Тема Re: Оптика [re: Phoney]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано02.06.04 15:15



Не, не знаех Но при положение, че тя е такава хубавица, убедена съм че и сестра и ще е такава
Предай и поздрави /кажи и от приятелката на Ася, с коса като твоята, но червена,тя ще се сети коя съм/
А за очилата - разбира се! Тя и въпросната Ася са ми помагали да направя най-добрите си избори досега!

Редактирано от dodo_dodo на 02.06.04 15:18.



Тема Re: Оптиканови [re: dodo_dodo]  
Автор Phoney (истинска)
Публикувано02.06.04 16:12



Ще предам поздравите.
Някои път можем да отидем заедно и да ''понапазаруваме''. Само да се покаже вече слънцето, защото последните очила, които си купих от там са много тъмни и са за силно слънце, а такова няма.



Тема Re: Оптиканови [re: Phoney]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано03.06.04 10:54



Става ! Пазара на очила ми е най-любимият пазар, редом с този на обувки




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.