Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Абееейййнови [re: Gorgeous™]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано22.03.04 11:20



Е нали говорим за жълто предаване, дето гледа да те направи за резил, как тогава няколко дубъла

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: Абееейййнови [re: jena155]  
Автор Gorgeous™ (Блясък)
Публикувано22.03.04 11:28



бе аз не видях кой знае какво "жълто" в това предаване

Ботокс - най-добрия приятел на жената...


Тема Re: Мис България ?нови [re: dodo_dodo]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано22.03.04 16:52



Хайде и аз да си кажа думата
Значи миската не е супер зле...но много повече ми хареса избраната с гласуване по интернет...
Възмутих се от Ива Титова....горокото...винаги се ядосвам като я видя, ама тоя път като се появи с една отвратителна рокля...същата с която е била и на наградите на БГ радио...еми...толкова ли не можа да си купи някакъв нов парцал...ами точно с този... (има фото в списание "ГРАЦИЯ")

А много ми беше забавно, в събота първо гледах "Сигнално жълто" и там Титова обясняваше колко било тъпо да се изтъкваш, както правела Елена Тихомирова, колко учиш и къде и т.н....и после включвам Нова Телевизия и през цялото време Ивето разправяше, 4е я хващат да се връща от лекции и в кои университет учела и дрън дрън...много е смешна

Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: Мис България ?нови [re: Дopoти]  
Автор 4K.Grubby (фен)
Публикувано22.03.04 19:44



Ами наистина новата миска не е чак толкова зле, но като я сравниме с тази, която беше спечелила от интернет гласуването, миската почва да изглежда доста грозно. А какво ще кажете за оная Кристияна дето на снимките е най-отдясно, а, не е ли това най-гадното съчетание от грозна коса и бледа физиономия което сте виждали??? Тая прилича на баба Яга!
На мене пък ми хареса как изглеждаше Ива Титова...

Forever Young - SK8 - Forever Free

Редактирано от 4K.Grubby на 22.03.04 19:46.



Тема Re: Мис България ?нови [re: dodo_dodo]  
Авторkari7 (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 22:15



absolutno! s vsiaka izminala godina favoritkite sa ot grozni - po-grozni!



Тема Re: Мис България ?нови [re: kari7]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 21:08



Само не мога да разбера защо така седите и говорите за момичетата.Все пак всеки се харесва такъв, какъвто е и съм сигурна, че ако вие бяхте на мястото на някоя от участничките и видите подобни постове няма да ви стане приятно. Те не са виновни, че не стават за "Мис България", виновно са журитата, които са ги избрали. А всички знаем по какъв начин става избора в България. Още по-отчайващо е положението на регионално ниво, където се подбират участничките в крайния конкурс. Вие, както и аз, може да познавате много по-красиви и заслужаващи титлата момичета, но колко от тях изобщо са се пробвали в такова нещо? Специално за по-малките градове, какъвто е Пазарджик на такива конкурси участват манекенките от местната модна агенция и шефа казва коя ще е победителката. Това го казвам, защото съм говорила специално с участнички от моя град и с този, който определя дали ще е тази или онази.
Моя съвет към вас е да не говорите лошо за участничките, те поне са се престрашили, а да изкажете недоволството си към организаторите.

Поздрави!



Тема Re: ne znaja kakvo stava в бгтонови [re: dodo_dodo]  
Авторcиид (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 21:50



Ako ima6e konkurs za mazh ot Tran na vremeto, 6jah da O4аствам и да спе4лйа парвите Нйаколко места zа тра/нс) вестити Фамили приz.





Тема Re: Мис България ?нови [re: Mиxaeлa]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано24.03.04 10:09



Кво ще кажеш да затвориме клубчето, а? Супер идея...тамън няма да се обсъжда нищо...Освен това кво ми пука, че някоя ако чете ще й стане кофти. Ами нека й стане, къде е тръгнала? Не се ли виждат, че не стават...Аз като си знам, че съм грозен не се бутам да ставам модел...или мистър БГ примерно!

...и твойта майка също!


Тема Тотално съм шокиран!!!нови [re: dodo_dodo]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано24.03.04 10:14



Вчера преглеждах програмите по телевизията. Стигам до Канал 3, и кво да видя...Новата мис БГ....предаването не знам кое беше...но веднага превключих на Фешън ТВ, защото шока от тв срещата ми и миската беше шокиращ. Не ме питайте нощта как съм я изкарал...завит през глава, с кръст, Библия и чесън до мен...Честно - мис Гунчева става за някои неща...като секс например...но за мис БГ...моите извинения

...и твойта майка също!


Тема Re: Тотално съм шокиран!!! [re: snobar]  
Автор Gorgeous™ (Блясък)
Публикувано24.03.04 10:24



ми то точно това е важно за една мис..... да става за секс

Ботокс - най-добрия приятел на жената...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.