Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 31.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Kostjumi?нови  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 02:22



Zdraveite,
Posuvetvaite me kude v Sofia moga da nameria hubavi biznes kostjumi, za predpochitane bulgarsko proizvodstvo i na razumni ceni. Interesuvat me izchistenite linii i razcvetki ot sorta na cherno, sivo, tumno zeleno - po vuzmojnost djus ili niakakuv drug priaten cviat, no nisto krestaisto. Susto taka i magazin za rizi. Blagodaria predvaritelno!



Тема Re: Kostjumi?нови [re: Ani]  
Автор lorik (минаващ)
Публикувано16.12.03 17:11



Аз не нося костюми,но един такъв магазин определено ми е направил впе4атление.Товя е магазина на Рила Стил,който се намира на бул.Витоша.Когато ми се наложи да си купя нещо по елегантно,задължително минавам от там.Не мога да кажа 4е е евтино,но и в никакъв слу4ай не е скъпо.Както ти казах аз костюм от там не съм си купувала,но със сигурност има.Моделите са им доста добри,в сравнение с други бг фирми.Дано успееш да си харесаш нещо там,успех!



Тема Re: Kostjumi?нови [re: Ani]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано04.01.04 20:21



Аз нося "Месалина" и малко "Бордо".
Месалина са много мой стил, хем са бизнес, хем са много секси... ама многооо

Не мога да ти помогна с магазин за съжаление, защото на мен ми ги носят в офиса.
Чувала съм че имат магазин в ЦУМ.



Тема Re: Kostjumi?нови [re: Ani]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано05.01.04 03:54



Хайде и аз да се изкажа, нищо че не съм в България . Миналата година си купих два много хубави костюма докато си бях в родината - един от Дика в самото начало на бул. Витоша откъм НДК и един от Дафне - на Графа и.....ха сега де, на Графа и Гарибалди ли беше??? Момичета, помагайте, че ме подгони склерозата.... Колежките ми тук, които харчат доста пари за Ann Taylor и прочие и досега охкат и ахкат като ги нося.



Тема Re: Kostjumi?нови [re: Dideto]  
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 11:06



А имаш ли представа къде имат магазин Бордо. При едно от предишните ми идвания в България случайно попаднах в магазина им на Руски паметник ( купих си 4 костюма ), но сега се оказа, че там продават ..............бельо, но не и костюми.
Страшно ще съм благодарна ако някой ме упъти как да ги открия отново.



Тема Re: Kostjumi? [re: Питaщa]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано06.01.04 19:13



знам че и Месалина и Бордо са русенски фирми. Страхотни дрехи правят.
Еямам представа къде имат магазини, казаха ми има в ЦУМ, но 100% има и на други места.
Аз нямам време за ходене по магазини и затова разчитам на тази жена дето ни ги носи в офиса.
До преди един месец офиса ни беше в Интерпред и оглеждайки се се натъкваш на почти еднакво облечени жени, защото всички пазаруваме от нея



Тема Re: Kostjumi?нови [re: Dideto]  
АвторDark lady (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 18:14



Drehi na Mesalina sum kupuvala ot shte dva magazina.
Ediniq se namira na pazara na Mladost 1.Zad samiq pazar, v blokovete ima malki magazincheta - v ediniq se prodavat dosta drehi ot tazi marka.
Drugiq magazin e : kato trugnesh po Pirotska kum Jenskiq pazar, tochno na ygyla s ulicata koqto vliza pazara. Malko oburkano se poluchi, no nadqvam se da ste me razbrali.
HUbavoto na tezi zaburani magazini e che prodavat na mnogo po - niski ceni ot predstavitelnite.
Za kostjmi ne bih propusnala da vleza i v Rila stil i v magazina im za mladejka liniq, na "Uzundjovska" li beshe?



Тема Re: Kostjumi?нови [re: Dark lady]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано07.01.04 18:47



Аз харесвам Рила стил, но техните панталони не ми стоят добре за съжаление



Тема Re: Kostjumi?нови [re: Ani]  
Автор peppa ()
Публикувано08.01.04 16:39



Виж Credo /български/, на първия етаж /над партер/ в бившия "Минералсувенир" - чиста линия, адски качествени материи. А горния етаж целия е само костюми, различни български марки, макар че досега така и не можах да харесам нещо от тях. Предлагането обаче е достатъчно голямо. Вярно, ще забележиш, че цените са по-високи от другите споменати до тук марки /без Рила стил-Betty Barkly/, но от немалък опит мога да кажа, че материята е от страхотно значение за визията, удобството и трайността на дрехата. За съжаление всички по-малки марки и русенските фирми от две-три години шият само 100% полиестер, което прави дрехите по-евтини, но определено по-гадни като усещане и изглед.



Тема Re: Kostjumi?нови [re: peppa]  
Автор Diana^ (exDideto)
Публикувано16.01.04 15:50



извини ме, ама нещо си в грешка

а и си представи костюм от 100% вълна или каквато и да е естествена материя как ще изглейда след първото сядане или свиване на ръцете

Костюмите са смес от естествена и изкуствена материя и според мен това е най-доброто решение.
Това което аз виждам в Минерал-сувенир е доста демоде...не класическо, а направо демоде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.