Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема продавам обувки-италиянови  
Авторmilena (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 18:26



продавам обувки от естествена кожа мъжки и дамски от италия ( не говоря за обувки шити тук на ишлеме с етикет made in italy . при евентуален интерес бих могла да ви покажа снимки .



Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: milena]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано18.12.03 00:59



Браво,и къде по то4но в Италия са 6ити? В Калабрия?Или като 4антите на Луи Вуитон, дето ги продават негрите по улиците,които (4антите де) са 6ити в Неапол....и нямат ни6то об6то с марката...
Сори,не можах да се въздържа....ако иска модератора да ми изтрие мнението,няма проблем.

Todo el mundo nesecita un beso...


Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: Mapи]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.12.03 12:19



Скорох попаднах на блузка Гучи - made in Paris!!!!!!!!
За какво си говорим!

Ти няма ли да идваш в БГ?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: продавам обувки-италия [re: Ginger.]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано18.12.03 12:29



Незнам,май няма да е скоро като си гледам програмата
Ти пък какво се у4удва6...затова си има магазини, от които се пазарува , от там и само от там...от Фере например.

Todo el mundo nesecita un beso...


Тема Re: продавам обувки-италия [re: Mapи]  
Автормилeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 15:33



ДРАГА МИ МАРИ

НАПЪЛНО РАЗБИРАМ ГНЕВА ТИ ЗАЩОТО И АЗ СЪМ НА ТВОЕТО МНЕНИЕ ОТНОСНО
ПРОИЗВЕДЕНИТЕ ТУК УЖ ИТАЛИАНСКИ ОБУВКИ . НО МИ СЕ СТРУВА ЧЕ ГНЕВА ТИ КЪМ МЕН Е МНОГО НЕ ОСНОВАТЕЛЕН . ДОКАТО НЕ СИ СЕ УВЕРИЛА ЛИЧНО НЕ БИВА ДА МИ ОТПРАВЯШ ПОДОБНИ НЕОСНОВАТВЛНИ УПРЕЦИ . СЪЩОТО МНЕНИЕ ИМАМ И ОТНОСНО ВСИЧКО ПРОИЗВЕДЕНО ОТ ИТАЛИАНСКИТЕ ТАРОНИ ( ИЛИ КАКТО ГИ НАРИЧАТ ЮЖНО ИТАЛИАНЦИТЕ ) - ЕДИНСТВЕНО ТЕ В ИТАЛИЯ СИ ПОЗВОЛЯВАТ ДА ПРАВЯТ МЕНТЕТА ИЛИ ДА СИ ГО КАЖЕМ НАПРАВО ИЗМЕКЯРСКИ НА ВИД И КАЧЕСТВО СТОКИ . ОБУВКИТЕ КОИТО АЗ ПРОДАВАМ СЕ ПРОИЗВЕЖДАТ В СЕВЕРНА ИТАЛИЯ ( КЪДЕТО ЗА РАЗЛИКА ОТ БЪЛГАРИЯ И ЮЖНА ИТАЛИЯ ИМА СТРОГ КОНТРОЛ НАД КАЧЕСТВОТО НА ВСИЧКИ ВИДОВЕ СТОКИ ВКЛЮЧИТЕЛНО И ОБУВКИТЕ ЕСТЕСТВЕНО ) ТАКА ЧЕ БЪДИ ПО УМЕРЕНА В УПРЕЦИТЕ КОИТО ОТПРАВЯШ ДРАГА МИ МАРИ ! ! ! ! ИМАМ РОДНИНИ ТАМ ОТ КОИТО ГИ ЗАКУПУВАМ И УВЕРЯВАМ ТЕ НЕ ГИ КУПУВАМ НА КИЛО ! ! !
ЧАО ! ! ! С ДОБРИ ЧУСТВА ВЪПРЕКИ ОТНОШЕНИЕТО ТИ !



Тема Re: продавам обувки-италия [re: Ginger.]  
АвторMИЛEHA (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 15:37



ЗДРАВЕЙ

ОТГОВОРА МИ КЪМ ТЕБ МОЖЕШ ДА СИ ГО ПРОЧЕТЕШ ОТ ПИСМОТО КЪМ МАРИ . ТОЙ Е СЪЩИЯ ПРОСТО НЕ МИ СЕ ПИШЕ ЕДНО И СЪЩО .
ЧАО ! ! !



Тема Re: продавам обувки-италия [re: Mapи]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.12.03 15:44



Бе ти във Фере си с връзки.

Да има си магазини и за това ги ползваме, ама само как ме надушват подавачлите ако знаеш......лелеле не ме оставят да излезна от магазин с празни ръце......вече тях обвинявам като се връщам в къщи, пак с торби.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: продавам обувки-италия [re: милeнa]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.12.03 15:45



Искам да ги видя.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: продавам обувки-италия [re: Ginger.]  
АвторMИЛEHA (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 17:32



НЯМАШ ПРОБЛЕМ САМО ЧЕ ТОВА ЩЕ СТАНЕ В СЪБОТА , АКО НЕ БЪРЗАШ СТРАШНО МНОГО . ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ НЯМЯ ПРОБЛЕМ . САМО МИ ПИШИ КАКВИ ТЕ ИНТЕРИСУВАТ МЪЖКИ ИЛИ ДАМСКИ .



Тема Re: продавам обувки-италия [re: Ginger.]  
АвторMИЛEHA (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 18:06



МНОГО ИНТЕРЕСНИ ХОРА СМЕ ТОВА БЪЛГАРИТЕ . НЯМАМ ВРЪЗКИ ЕСТЕСТВЕНО В ФЕРЕ . НЯКОЙ КАТО НИ НАБИЙ В КУХИТЕ ГЛАВИ НЯКОЛКО МАРКИ И ВЕЧЕ САМО ТЯХ СИ ЗНАЕМ .ТЕЗИ МАРКИ ДОРИ ЗА НЯКОЙ ИТАЛИАНЦИ СА ЛУКС . ИМА МНОГО ДРУГИ МАРКИ КОИТО СА С ОТЛИЧНО КАЧЕСТВО , ОБАЧЕ НИЕ СМЕ ЧУВАЛИ ФЕРЕ , ГУЧИ И РАЗНИ ТАМ ДРУГИ И ПОНЕЖЕ СМЕ СВРЪХ ГОЛЕМИ СНОБИ СИ ВЪОБРАЗЯВАМЕ ЧЕ КАТО СЕ ОБЛЕЧЕМ КИЧОЗНО И НЯКОЙ *съмнителен бизнесмен* КУПИ НА ЛЮБОВНИЦАТА СИ БОТУШИ ГУЧИ И ВЕЧЕ СМЕ МНОГО В ЧАС С МОДАТА . ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЗА РАЗЛИКА ОТ ИТАЛИАНЦИТЕ СМЕ НА СВЕТЛИННИ ГОДИНИ ОТНОСНО МОДАТА И НЕ САМО ТОВА .
ТЕ ОТДАВНА СА НАДРАСНАЛИ КОМПЛЕКСА НА НАС БГ ДА ПАРАДИРАМЕ С МНОГО БИЖУТА И ДА СЕ ОБЛИЧАМЕ УЖ С МАРКОВИ ДРЕХИ ( КУПЕНИ ОТ ИЛИЕНЦИ ИЛИ ДИМИТРОВГРАДСКИЯ ПАЗАР ) . ПРЕДПОЛАГАМ ЩЕ СИ ПРИЗНАЕШ ЧЕ МНОГО МАЛКО БГ ПРИТЕЖАВАТ КАЧЕСТВОТО ДА БЪДАТ СТИЛНО И СЕМПЛО ОБЛЕЧЕНИ . КОЕТО НИЕ СИ ВЪОБРАЗЯВАМЕ ЧЕ Е НЕДОСТАТЪК ( ЗА ОГРОМНО СЪЖАЛЕНИЕ )
НО ТОВА Е НОРМАЛНО ЗА ХОРА КОИТО НЕ СА ИМАЛИ КОЙ ЗНАЕ КАКВИ ФИНАНСОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ , А СЪЩО И Е ВЪПРОС НА ЕСТЕТИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ . И КАК ДА ИМАМЕ ТАКОВА КОГАТО ПО ПРИНУДА ТРЯБВАШЕ ДА БЪДЕМ ВСИЧКИ ЕДНАКВИ В ВСИЧКО НА ВСИЧКО 3 ЦВЯТА - ЧЕРНО , СИВО И БЯЛО ЗА ДА НЕ БИ НЯКОЙ ДА СЕ РАЗБЕРЕ ЧЕ Е С ПО-ГОЛЕМИ ВЪЗМОЖНОСТИ . АБЕ КОМУНИСТИЧЕСКИ ПРОСТОТИИ .
Е КАЖИ СИ ТВОЕТО МНЕНИЕ АКО ИМАШ ТАКОВА ! ! !

Редактирано от snobar на 19.12.03 12:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.