Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: MИЛEHA]  
Автор Cherniq (virtual cop)
Публикувано19.12.03 11:26



nqmam nishto protiv obuvkite ti i ne se sumnqvam v proizhoda im, no ti si mnogo kuha leika mislish, che vsichki dokato pishat samo za teb si mislqt.

koi ti e kazal na teb neshto za Fere??? ti vijdash li izobshto kum koi sa adresirani postovete?

are skrii se, che.....

Edin jivot ne stiga


Тема Това за мен ли беше?!?!?!нови [re: MИЛEHA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано19.12.03 11:27



Защото Мари живее в Милано и наистина има връзки във Фере, а и моето мнение беше за нея, а не за теб!

Както и да е!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: MИЛEHA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано19.12.03 11:28



И мъжки и дамски.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: Mapи]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано19.12.03 12:02



споко, няма да се триеме

...и твойта майка също!


Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: MИЛEHA]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано19.12.03 12:02



Зна4и нито *СЪМНИТЕЛЕН БИЗНЕСМЕН* ми купува дрехите и обувките, нито е вярно 4е Фере и пр. са лукс за италианците.Както знае6 тук редовно има намаления, съ6тествуват и т.нар. втори линии (младежки или както иска6 ги наре4и), които са на съвсем нормални цени.Жалко, 4е ГФФ го затриха,ама 6те видим какво 6те измъдрят като негов заместител.
Мнението ми преди бе6е такова, за6тото виждам какви са цените на Каприни,Енцо Поли и т.н...все много хубави и не толкова поп. марки...ами под 120 € не падат. Е според теб 1 4ифт обувки на фр. Росетти ако го вземе6 с намаление не струва ли и той толкова? Така 4е не ми казвай моля ти се 4е марковите дрехи или обувки тук са лукс. Няма да се впускам в изброяване на това какво обли4аме аз или съпругът ми,нито какво обуваме и т.н. все пак не за това е създаден форума.
Исках просто да знам аджеба какви са тия обувки,и къде по то4но в северна Италия са произведени...все пак поназнайвам туй онуй за този бизнес.
А пък за отвратителното ка4ество на не6тата, произведени на иуг...не ка4еството е проблема, а материалите от които ги произвеждат.Просто си ли4и от 100 км. 4е въпросната стока е яко менте.
А,и забравих....нито един от дизайнерите не прави само ки4озни дрехи..., но това може6 да го знае6 само ако познава6 поне малко колекциите им. Ако ми каже6, 4е ве4ерните рокли на Валентино са ки4озни....бих ти отговорила с не много цивилизован тон.
Няма да се впускам в безсмислени полемики с 4овек, който явно не е запознат от първа ръка с действителността тук. Това бяха просто някой кратки отговори на отправените към мен въпроси.
Ах, и мерси за нападката в последното изре4ение...това о6те веднъж показва нивото ти.

Todo el mundo nesecita un beso...

Редактирано от snobar на 19.12.03 12:13.



Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: Ginger.]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано19.12.03 12:06



Ахам,позната работа...само дето сега тука се ба4ка здраво...днес е последния работен дени трафика по улиците и магазините е ко6марен. Не 4е това спира устрема за пазаруване де.
Слава богу, 4е следва6тата седмица се изнасяме на ски, поне малко да релаксираме.

Todo el mundo nesecita un beso...


Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: snobar]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано19.12.03 12:07



Жалко 4е няма ли4ица за целув4ици...ама 4увствай се така сега.

Todo el mundo nesecita un beso...


Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: Cherniq]  
АвторMlLENA (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 12:13



ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ТАЗИ ТАКА НАРЕЧЕНА МАРИ ОТ МИЛАНО . ТО НАПРАВО МИ ЗВУЧИ КАТО МАРИ ОТ КУБРАТ . ТИ ПРОСТАКО НЕ МОЖЕШ ЛИ БЕЗ ТАКИВА СЕЛЕНДУРСКИ ОБИДИ КАТО КУХА ЛЕЙКА И ДР. ПОДОБНИ КАТО СИ ЗАПОЧНАЛ С ОБИДИТЕ И АЗ ДА ТЕ МЕТНА . ЗВУЧИШ АБСОЛЮТНО ПРОСТАШКО . ИЗОБЩО НЕ СИ ВЪОБРАЗЯВАМ ДОКАТО ПИША ЧЕ СИ МИСЛИШ ЗА МЕН . ТО ТИ ПРОСТО ИЗОБЩО НЕ МИСЛИШ ЗАЩОТО ТРЯБВА ДОСТА ДА СЕ ПОНАПЪНЕШ ЗА ДА ЗАПОЧНЕШ ДА МИСЛИШ А ПЪК ПОСЛЕ И ДА РАСЪЖДАВАШ .
И В КРАЙНА СМЕТКА КАКВО ИСКАШ ДА МИ КАЖЕШ ЗА ТАЗИ МАРИ . КАТО ИМАЛА ВРЪЗКИ В ФЕРЕ ВСИЧКИ ДА ЗАПОЧНЕМ ДА СИ КУПУВАМЕ ОТ НЕЯ ОБУВКИ ЧЕ ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА НА ТОЗИ СВЯТ . И ЩО ТОЛКОВА Е ЗАЩИТАВАШ ТАЗИ МАРИ ОТ МИЛАНО , ТИ СИ АБСОЛЮТЕН ЛИЖЕ ГЪЗЕЦ ! ! ! ! ДА НЕ СИ ЗАПОЧНАЛ ДА И СЕ ПУСКАШ ЗА НЯКАКВИ МИЗЕРНИ СТОТИНКИ ! ! ! !
А ПЪК МОЖЕ И ДА СИ МАЗОХИСТ И ДА И ЛИЖЕШ ОБУВЧИЦИТЕ ДЕТО И ГИ Е ПОДАРИЛ ФЕРЕ ИЛИ ХОРАТА МУ ( КОИТО НИКОГА НЕ СА ЧУВАЛИ ЗА МАРЧЕТО .
ЧАО ПОДЛИЗУРКО ! ! !



Тема Re: продавам обувки-италиянови [re: MlLENA]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано19.12.03 12:17



Боже,колко простотия има по този свят, Боже....

Todo el mundo nesecita un beso...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.