Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Тема къде дявате демодето  
Автор ивaнa (майче-зайче)
Публикувано29.11.03 22:52



момичета, купувате нови и нови чанти, дрехи, обувки, колани... какво правите с нещата, които не носите? хвърляте ги на боклука, пазите ги на тавана, подарявате ги на познати..... защото модата се мени толкова бързо, че се съмнявам някой да носи нещо повече от сезон-два...



Тема Re: къде дявате демодетонови [re: ивaнa]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано29.11.03 23:17



po ewtinite podariawam, niakoi drehi dawam w konteineti za bedni, a ostanalite polzwam, kogato sa otnowo na moda.



Тема Re: къде дявате демодетонови [re: ивaнa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано03.12.03 00:01



Последният път правих "прочистване" през юни и първо предоставих насъбраните неща (някой така и никога необличани или необувани) на двете бразилки, които идват да чистят в къщи, за да си изберат каквото искат, а останалото отиде в контейнерите за бедни. Преди, когато живеех в България, оставях нещата до кофите за боклук, за да ги прибере, който се нуждае от тях. Сега се сещам, че имаше едно циганче на светофара на "Драган Цанков" и "България", дето все искаше да ми мие стъклата на колата и съм му давала понякога дрехи, обувки и други джунджурии, които не нося.



Тема Re: къде дявате демодетонови [re: ивaнa]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано03.12.03 13:20



Всичко до кофата за боклук и нали има много обикалящи кофите,нищо не остава след половин час.



Тема Re: къде дявате демодетонови [re: ивaнa]  
АвторДизaйнep (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 09:23



Абе аз съм момче и от дрехи много, много не разбирам, обаче някое гадже като ми се стори демоде или старо го пращам по … дяволите! Ха ха ха




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.