Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 23.09.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Za Ginger. spe6noнови  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано28.05.03 18:56



Kakvo ozna4ava triizmerna boq ? Mislq 4e tuk nqkude be6e spomenala za neq ...Mnogo iskam da se boqdisam , no ideq si nqmam kakuv cvqt i to4no kak ..

Ta misulta mi e - kakvo ozna4ava triizmerna boq ??? I kak stoi ili pone bi trqbvalo da stoi , kakuv i e efekta , tova onova :) ?!

A da - kude v Sofiq moga da si kupq presa za kosa za izpravqne - ka4estvena , no na dostupna cena vse pak ..

Az imam edna za 60 lv na ne6to kato "Baby Liss" - uj s para, no e pulen bokluk , ujasna e ...

Tezi dni 6te idvam do Sofiq taka 4e naputsviq za edna hubava presa - napravo ime i adres na magazin ako moje 6te sa mi kato podaruk :) !!!

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Za Ginger. spe6noнови [re: Deni V.]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано30.05.03 11:52



Извинявай, чак сега вижда постинга ти!
Но бързам да ти отговоря.
Тази триизмерната боя е на Lorea'l 3D е серията, има я в почти всички магазини за козметика! Седи страхотно в нея има три цвята...абе те на са три, ама седи като .........оххх как да кажа........ами триизмерно седи- страхотно е! Световете са различни, русо, червено.....аз съм руса и ми седи като на кичури.....ама не точно, странно е!

За пресата......никога не съм си правила сама, ходя на фризьор всеки път, просто съм много схваната в ръцете.
Макар сега да съм подстигана супер шантаво..средна дължина /до раменете/, но съм цялата накълцана и пресата пак ми седи добре, а може и рошаво да се носи.

Искрено се надявам да съм ти помогнала и пак искрено съжалявам, че не мога да ти помогна в избора на преса!

Поздрави!

Ако една жена не може да направи грешките си чаровни, тя не е никаква жена.


Тема Re: Za Ginger. spe6noнови [re: Ginger.]  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано30.05.03 21:58



Mersi mnogo ama mnogo :) za boqta super - 6te q probvam obezatelno :) za presata .. ne znam kakvo da pravq ... Vse pak ako vidi6 nqkude presi ili ako nqkoq tvoq priqtelka znae ili napravo nqkoq friziorka , ne znam i az .. Abe ako slu4aino nqkoi magazin s presi se poqvi v jivota ti kaji :) pls !!!

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Za Ginger. spe6noнови [re: Deni V.]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано03.06.03 17:16



Виж, ще питам фризьора си каква преса ми препоръчва и ще ти пиша да ти кажа!
А иначе защо не пробваш вместо тази преса да се правиш с права четка /не от онези кръглите/ и с сешоар???? Малко е сложно знам, но става най-добре.
Успех!

Ако една жена не може да направи грешките си чаровни, тя не е никаква жена.


Тема Тая 3D боянови [re: Ginger.]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано07.06.03 18:02



направо ме разби! Задължително ще взема да се оборудвам и аз с такава. Ще ме ориентираш ли колко струва?
И докато сме на вълна Лореал - някой пробвал ли е вече спиралата more lashes?




Тема Re: Тая 3D боянови [re: Birdy]  
Автор Baby Doll (поглезанка)
Публикувано08.06.03 00:44



More Lashes e na Max Factor :)



Тема Опааа :)нови [re: Baby Doll]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано08.06.03 11:16



Съгласна съм, моя грешка :)))
И все пак някой да я е ползвал ??




Тема Re: Опааа :)нови [re: Birdy]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано08.06.03 14:20



на мен ми се възпаляват очите от нея, макар до сега да съм нямала подобни проблеми. Според рекламата не би трябвало да се слепват миглите, но уви нещо не се получава както трябва. Сигурно си зависи и от самите мигли, а моите не са 1-во качество, така че и каквото и да им сложа все са си еднакви



Тема Добре денови [re: mania4ka]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано08.06.03 14:37



каква спирала да си купя в крайна сметка, че сега карам с един боклук, който нямам търпение да разкарам.




Тема Re: Тая 3D боянови [re: Birdy]  
Автор бъrcи (буболечка)
Публикувано09.06.03 14:45



14,50 лв струва. Аз си я купих скоро, но не съм я ползвала още...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.