Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как се изложи Гергана Полежанованови  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано30.01.03 12:50



Не знам дали някой е чел последният брой на списание "Жената днес".
На корицата е Гергана Полежанова, която позира с бебето си. На вътрешните страници също има интервю с нея. Много красиво бебе има!!! Да и е живо и здраво - изписана кукла!
Значи става въпрос за следното - преди да роди тя посещаваше курса за безболезнено раждане, който посещавах и аз. Курса се води от дипломиран специалист, изкарал подготовка в Щатите, където и дълги години е работела.По време на курса си водехме записки и всяка една от нас си имаше тетрадка. Бяхме поели ангажимент да не изнасяме инфото.
Значи в интервюто си Гергана изнася записките от курса, като не това е толкова гадното, колкото че ги представя за свои...Един вид тя дава акъл на бъдещите майки и представя за свои съветите, които е научила по време на курса! На въпроса по-късно защо го е направила, тя отговорила, че така искала отново да привлече вниманието си към себе си дори с цената на тая лъжа! Че за една година я били забравили и разни малки дропли се били навъдили по корици и подуми.....

Интригата е силата на слабите.


Тема Re: Как се изложи Гергана Полежанованови [re: dodo_dodo]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано30.01.03 13:02



Нормално - винаги искат да са център на вниманието. Но мисля, че определено начина, по който го е направила, не е верния - още повече, че е отвърдено име в света на модата и съм сигурна, че има хиляди начини да се върне в "центъра на събитията" без да плагиатства...но явно така й е било много по-лесно...


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: Как се изложи Гергана Полежанованови [re: Teди®]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано30.01.03 13:09



Да, права си. Това и аз имах предвид. Че плегиатството може повече да и навреди, отколкото да и донесе ползи.Може да и изиграе лоша шега...... Защото доколкото разбрах тези нейни изяви няма да бъдат оставени без последствия - щели да се появят опровержения, че информацията, която тя е представила за своя не е такава...И едва ли ще е само това, май ще бъдат уведомени и фирмите с които работи....
Жалко е защото Гергана наистина е красиво момиче, което може да задържи фокуса върху себе си и без да се излага..... А с подобни гафове имиджа и в скоро време ще се срине...

Интригата е силата на слабите.


Тема Ти, ти , ти....нови [re: Teди®]  
Автор Lord Brad (edinstven)
Публикувано30.01.03 14:50



....се появи, сега съм спокоен



Тема Re: Как се изложи Гергана Полежанова [re: dodo_dodo]  
Автор Hиkoя (Просто Никоя!)
Публикувано30.01.03 15:46



е тва вЕрно е много тъпо...

Получа ли това, което искам, никога не го поисквам пак.


Тема Re: Как се изложи Гергана Полежанованови [re: dodo_dodo]  
Авторbamby (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 22:14



Е, като не можеш да бъдеш оригинален със своето, почваш да се представяш с чуждото. Грозна работа, но банално честа случка. Гергана е страхотна симпатяга на фасон, за другото не знам и, честно казано не ми пука. Може да се е поболяла от манекенството и моделството - там винаги се представя нещо чуждо, но то трябва да изглежда като част от представящия го.



Тема Re: Как се изложи Гергана Полежанованови [re: dodo_dodo]  
АвторДизaйнep (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 09:30



То мен кой ли ме пита за нещо в този клуб, но не мога да се въздържа и да не се изкажа и по тази тема!
Въпреки че не съм чел тази статия и сигурно няма да я прочета аз си мисля, че Гергана е постъпила правилно от всяка една гледна точка: реклама, бизнес, пи-ар и благотворителност (момичетата, които не могат да си платят за такъв курс?). Така че - БРАВО!!!
След като този курс е бил платен, следователно информацията която си получил е твоя собственост и може да правиш с нея каквото си искаш!
Това, че някой не знае какво да прави с нещата за които е платил си е негов проблем, а не проблем на закона, морала и т.н.
Абе то и аз вдигам аларма за да ме забележат и да стана известен, ама ...



Тема Re: Ei che smeshnoнови [re: dodo_dodo]  
Автор Bluebell (different)
Публикувано31.01.03 09:52



Nyamash nikakvi osnovaniya da obvinyavash vuprosnata dama, che se e "izlozhila"!
Shto za glupost e tova, che nyamala pravo da iznasya informatsiya ot nyakakuv si kurs? Da ne bi dogovor da e podpisala????
Tozi put sum suglasna s dizainera!




Тема Re: Ei che smeshnoнови [re: Bluebell]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано31.01.03 13:07



Не разбрах много кое е смешното, ама карай
Вярно е че няма подписан договор, но момичетата са преупредени да не изнасят тази информация. Който иска да я научи да си плати и да посети курса. От там натам за мен е въпрос на морал и етика дали ще се съобразиш с тази молба или не. Също както е въпрос на морал или по скоро липсата на такъв да представиш целенасочено чужди думи и знания за свои.

Интригата е силата на слабите.


Тема Re: Как се изложи Гергана Полежанованови [re: dodo_dodo]  
АвторCTX (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 16:08



И аз съм ходила на този курс. Няма нищо уникално в един курс за бременни. Жените в по-богатите държави ги посещават почти без изключение от много години насам. Ако има нещо новаторско /а то няма/, би следвало да се защити с патент.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.