Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Тема Za ili protiw shapkite za jeni!нови  
Авторshao-lin (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 20:01



Mnogo me kefi da widja njakoija jena sas elegantna shapka stil LADY DIANA i podhodja6to oblechena za neja, sas roklja, hubawi chorapi i taka.
Kakwo e wa6eto mnenie, extrawagantno li e towa ili aristokrati4no?

Haide Teddy pishi i ti,moje i njakoija twoja snimka da pusne6 shte e interesno.



Тема Re: Za ili protiw shapkite za jeni!нови [re: shao-lin]  
Автор Лиcaнa (слънчева)
Публикувано03.09.02 21:16



Аз лично харесвам по средно-големи сламени шапки /е, разбира се само за лятото и плажа/, иначе не мога да си се представя да ходя по улицата с шапка...
По принцип има някои много симпатични шапки, но като че ли не си падам много



Тема Re: Za ili protiw shapkite za jeni!нови [re: shao-lin]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано04.09.02 22:17



e mene mngoo em kefi ama ima oshte gofinki da rastya dokato piochna da hodia s takiva dami

podludial sum ei


Тема Za ili protiw shapkite za jeni!нови [re: shao-lin]  
АвторLta (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 18:54



Ami da ti kaa 6apkite sa mnoo fakani ,ama mnoo zavisi ot 4oveka koito gi nosi



Тема Re: Za ili protiw shapkite za jeni! [re: shao-lin]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано30.10.02 07:06



Maniachka sumna tema shapki i imam pone 100ina. Ne moga da si predstavia obache da trugna po ulitsite s chapka, osven prez zimata i to suchetana s paltoto. Imam shapki za 4 palta i kojeni za kojenite palta. Imam iedna ot pisets, koiato sikupih v Rusiya i yanosia s chernoili bialo palto, zashtoto niamam ot sushtata koja. Na svatbena ceremoniya vinagi hodia sus shapka, suchetana s kostiuma, no v Anglia tova e normata. Vednuj se poyavih taka na svatba v Sofiya i triabvasha da ya svalia, zashtoto mi obiasniha, che tezi zad mene niama da vijdat i maikata na bulkata smetna, che ya "zasenchvam", vupreki che biah v rozov kostium i biah edna ot nai-konservativno oblechenite dami. Liubiya mi den e damskiya den na konnite sustezaniya v Ascott. Tam sum vidiala i nai-interesnite shapki.



Тема Re: Za ili protiw shapkite za jeni!нови [re: Nevena]  
Авторshapka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 22:24



A na curkva ne hodish li ...s shapka



Тема Re: Za ili protiw shapkite za jeni!нови [re: shao-lin]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано03.11.02 13:42



Eh, shapki...
Az lichno gi haresvam na drygi dami, no az yvi ne nosia po red prichini - edno, che pricheskata mi se smachkva, dve, che tyk vremeto e nai-veche vetrovito, razbirai - stava gonene na shapki:-), a i mislia che prosto ne mi otivat. Moze p'k sled niakoia godina da se pristrastia, koi znae. No e vazno chovek da ima i dob'r shapkar, koito si znae rabotata.
Za smetka na tova m'za mi nosi borsalino, koeto e malko stranno v tezi godini, no mnogo stilno



Тема naskoro se zapoznahнови [re: shao-lin]  
Автор don_Pablo (Aktior)
Публикувано13.11.02 12:45



s dve kakichki deto hodeha sus shapki i triabva da otbeleja che mnogo im otivaha i az se kefih

Nikoga na nikoia EVALA ne pravi



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.