Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема how far can you go?  
Автор cuceto (MiamiBeach)
Публикувано13.06.02 21:18



...!with hair and makeup!...
kakvi sa vi predpo4itaniyata za pri4eski i grim...?padate li si po po-extravagantnite ili prepo4itate po-sempli?aa da ne zabravyame i aksesoarite;o)
spored men zavisi ne sam ot slu4aya a i ot nastroenieto....i zavisi dali imash tarpenie i vaobrajenie;o))
naprimer..bihte li se dokarali s nyakakvi podobni looks?

za obicite stava vapros



taya ya slagam samo da kaja 4e e ot moyta agencia



[image][http://www.firstview.com/Backstage/Backfall2001/YOHJI_YAMAMOTO/00002.L.JPG/image]tva e ebasi yakiya grim...znam 4e izliza malko razmazana snimkata ama...sorry
tva s percata sashto mi se struva yaka ideya;o)






oh..oshte vednaj sorry za kachestvoto..ama v toya site sa nay gotinite snimki..ama are nyama da puskam pove4e;o)

malka sam..ne razbiram

Тема propusnala sam tva det nay me kefiнови [re: cuceto]  
Автор cuceto (MiamiBeach)
Публикувано13.06.02 21:21




eto vi go

malka sam..ne razbiram

Тема Re: how far can you go?нови [re: cuceto]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано14.06.02 02:00



vsichki sa absolutni bokluci. bih se uplashil ako gi vidq na tumno. obiknovenno groznite momicheta se capat taka
tva momiche ot tvoita agenciq izglejda nai-estestveno. koga she ni zapoznaesh



Тема Re: how far can you go?нови [re: Cherniq]  
Автор cuceto (MiamiBeach)
Публикувано14.06.02 02:07



abe nishto ne razbirash..ne sa bokluci..na John Galliano i na Yamamoto sa..:o)
kakto i da e
nyama da te zapoznavam..shu si ya pazya za mene...haresva mi...samo edno i e gadno..4e nyama NIKAKVI cici..ama ina4e e sladka mmda

malka sam..ne razbiram

Тема Re: how far can you go?нови [re: cuceto]  
Автор DamageGirl (®)
Публикувано14.06.02 14:07



Vsichkite sa mnogo originalni, no nai-mnogo mi haresaha 10 i 11 snimka s tiq bledo rozovi i sini cvetove. Az lichno si padam po neshto po-nejno i semplo i kato grim i kato pricheska. Haresva mi kogato se podchertavat hubavite cherti na liceto i tqloto, a ne takiva koito v stranieto si da se napravqt na po krasivi se prevrashtat v klouni:)

Kogato na hubav chovek mu e kofti tova blus,a kogato na kofti chovek mu e hubavo tova e chalga


Тема Re: how far can you go?нови [re: cuceto]  
Автор teddy** (блясък)
Публикувано14.06.02 14:40



Az sum privurjenichka na semplia grim. Tezi, koito si izvadila sa super, no ne stava da trugnesh po ulicite s tolkova tejuk grim. No, ako sluchaia go iziskva bih slojila i poveche grim varhu liceto si......vapreki, che dori i na bala biah leko grimirana...


ae cun




Тема Re: how far can you go?нови [re: cuceto]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано14.06.02 16:02



na vas mladite bash tova vi e problema......ne sa bokluci..na John Galliano i na Yamamoto sa - ko mi dreme na koi sa tiq neshta!?! ili sa hubavi ili ne sa!!!
ako John Galliano i Yamamoto pusnat moda horata da se majat s laina na teb she ti haresa li?
kakto i da e!!!

momata e sladka i bez cici



Тема Re: how far can you go?нови [re: cuceto]  
Автор teddy® (блясък)
Публикувано14.06.02 16:43



cveti beeeeeeee.......s neia li shte me smenish?!?
basi.;o((((((((((((
to i az niamam mnogo cici ama, ako kajesh si naprava za da ostanesh pri mene...


cun*


P.S. hahaha....uff dneska mnogo gluposti govora...vreme e da izleza ot net-a i da otida na razhodka, che ne mi se otraziava mnogo dobre






Тема Re: how far can you go?нови [re: Cherniq]  
Автор cuceto (MiamiBeach)
Публикувано14.06.02 16:49



abe...az ne ti govorya vseki den taka da se majehs..primerno na klub ili neshto takova...
tuka kato izlizat ve4er kak se obli4at ne e istina..vse edno na abiturentski bal otivat...
da..sladka e..;o)

malka sam..ne razbiram

Тема Re: how far can you go?нови [re: teddy**]  
Автор cuceto (MiamiBeach)
Публикувано14.06.02 16:51



e da de..i az tva vikam..spored slu4aya;o)
ama ted..koy e kazal 4e te smenyam?!
ne mojah da razbera
hubav yi e novia nik..chestito;o)
ae*

malka sam..ne razbiram


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.