Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Да заменя ли мобифона?нови [re: Jennifer]  
АвторKocмaт (Нерегистриран)
Публикувано11.02.01 01:56



Зависи от "доста изгодната" цена. Дракончето е много добро, но моят съвет е да задържиш няколко дни - може пък да излезе нещо интересно ;-).
Колкото до GSM - не му бери грижа.



Тема Re: Да заменя ли мобифона?нови [re: Jennifer]  
Автор тoдop живkoв (член)
Публикувано11.02.01 23:56



сменяй го,на всички 640 това им е проблема



Тема Re: Да заменя ли мобифона?нови [re: Jennifer]  
Автор Bi_ (непознат )
Публикувано12.02.01 03:40



vij, predlagam ti da ne se chudish za GSM2 shte ima da pochakame, taka che vzimai Dragona, az pone sum mnogo dovolna ot nego, bateriata/ako e po goliamata/ izdyrja ciala sedmica, obhvata e strahoten ako smeia da tvyrdia dori i po dobyr ot tozi na Nokia/za mobifona govoria/ izvyn golemite gradove

strive to be happy!


Тема Re: Да заменя ли мобифона?нови [re: Jennifer]  
Автор pager (непознат )
Публикувано16.02.01 17:24



i az polzvam dragon i moga da kaga she e naj defektnia telefon na benefon .telefona e super samo kogato ne e v serviza vishte tam e frashkana s dragoni.



Тема Re: всъщност не е интересно ама като за теб ще кажанови [re: JoRo_]  
Авторsewi (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 18:02



Новия оператор няма да работи на 1800Mhz.Освен това по-високата работна честота няма нищо общо с качеството а с количеството възможен обмен на данни.И при двете честоти връзките са цифрови и качеството е отлично.



Тема Re: Да заменя ли мобифона?нови [re: pager]  
Авторkocмaт (Нерегистриран)
Публикувано18.02.01 03:01



Не знам за твоя и за сервиза, но моят досега не имал никакъв проблем.



Тема Re: всъщност не е интересно ама като за теб ще кажанови [re: sewi]  
Авторkocмaт (Нерегистриран)
Публикувано18.02.01 03:15



А! Аз пък чувам, че ще е на 1800. И "М-тел" се натискат да им отпуснат честоти на 1800.



Тема Re: КОмлексарнови [re: Учyдeн]  
АвторBълk (Нерегистриран)
Публикувано19.02.01 16:40



Вземи си направо GSM - за какво ти е тая радиостанция?



Тема Re: Да заменя ли мобифона?нови [re: Jennifer]  
Автор Sidiha_BiBi (непознат )
Публикувано20.02.01 00:51



Радвам се, че ще има такава дискусия защото аз лично си смених GSM-а, за Мобифон. Ще питаш защо? Ами в момента на Мобилик услугата ми е по изгодна.

Офертата която ти предлагат за смяната е изгодна, понеже Драгон-мобифонът е много мощен апарат. Е, нама разбира се SMS и други глезотии, но има обхват почти във всяка дупчица на България!.
После аз плащам накакви си 12.00 лв.за какво(?) като не разговарям за тия пари, а говоря 4,6 или 6 минути(говорим за тарифа до 20.00лв на месец, толкова колкото мога да си позволя). А на Мобилик говоря около 20-27 минути в зависимост от часовото време. Е има и накаква си такса от 0,20ст. но какво от това. И на последния въпрос на които исках да ти отговоря за смяната,ами да не забравяме че сме балканска страна(Балкани дал бог). В скандинавските страни хората си имат и Мобифони и GSM-ми. ПОзнаи защо!

Успех на клуба!



Тема Re: КОмлексарнови [re: Bълk]  
Автор Sidiha_BiBi (непознат )
Публикувано20.02.01 01:17



Ти май от скоро си имаш апаратче!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.