Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема питане  
Авторgeorgy (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 23:40



каква е последната информация за бъдещето на мобифона след като продадоха БТК-то,някой знае ли?



Тема Re: питаненови [re: georgy]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 11:17



За съжаление все още бъдещето е неясно. Трябва да изчакаме още поне един месец за да видим дали на Вива Венчърс ще й бъде даден лиценз за GSM мрежа - без много главоболия. Ако това се случи оттам нататък мисля, че бъдещето на мобифона ти е ясно.



Тема Re: питаненови [re: georgy]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано14.05.04 14:27



неразбрахте ли че мрежата при всички случаи ше я спират само дето не се знае точно кога ще стане, за сега е ясно че ще е до края на годината, но мойе и да е по рано, зависи ор вицепишлемето какво че направи с приватизацията. Имаше планове това да стане още през юни, но покрай приватизацията се отложи това и сега ако вивата вземат лиценс ще стане до края на годината, ако не мойе и по рано.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: питаненови [re: Julian]  
Автор progressor (ex-guest01feb)
Публикувано01.06.04 08:06



А на мене ми казаха (в централата на Мобиком в Младост), че лиценза им е до 2007-ма и дотогава ще поддържат услугата 'телефония'. Това беше преди около година и половина. После не ми се е налагало да ходя дотам. Наскоро питах 'девойките' в офиса на Стамболийски, но и те нищо смислено не ми отговориха.
Чака и види ;)) .. К'во друго остава ?!
Да не говорим, че спират пейджърите, брат ми е бесен, сигурно и други има като него ... 5000 пейджър-абонати х 6 лв. = 30000 лв./месец - вярно, че е нищо като оборот, ама все пак си е услуга, на която хората са разчитали ... не всеки иска да му звънят непрекъснато за щяло и нещяло ;))
Не съм се интересувал как е по света, но едва ли пейджърите са тотално отречени ...

_____________
Аз съм аз ;)
Full Range Single Driver Loudspeakers


Тема Re: питаненови [re: georgy]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 14:50



бяха казали по едно време, че ще запазят цените и номерата, а ще се сменят само апаратите. Есента представяха друга система (не и помня точно името). Май се канят да пускат нея ако им дада цифровия лиценз



Тема Re: питаненови [re: az]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано09.06.04 13:18



Никой не може да каже сега нещо определено. ще трябва да се почака. Надявам се да запазят цените, иначе не са конкуретноспособни.

Редактирано от cвeтпeн на 09.06.04 13:19.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.