Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема търсянови  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 20:24



някоя ДЕЛТА на разумна цена.Някой да може да предложи нещо в района на София?за контакти lm7812@abv.bg



Тема Re: търсянови [re: чoвek]  
Авторgeorgy (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 00:34



Интересно защо искаш точно делта,тъй като тя е като тухла четворка :)
Можеш да я използваш като хладно оръжие
Имам една делта,само че трябва да й смениш батерията,защото сега държи около 15 минути. Подарявам ти я.
В момента съм с нокия 650,но въобще неможе да се сравнява с делтата по обхват,ако щеш вярвай,но съм говорил с делтата в гърция на 150 км от Българската граница...
пиши тук,че нещо е станало с пощата ми и не получавам писма



Тема Re: търсянови [re: georgy]  
Авторmobikom (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 12:00



Браво. Няма ли и някой на мен да ми подари Нокия 650, че сега съм с Нокия 640, но ми трябва органайзер и вече 640 не ми върши работа.
Аз освен 640 не съм ползвал, но съм виждал другите мобифони. Човек трябва да си носи торба за да си сложи мобифона в нея иначе няма как да се побере в нормален джоб. Дано да пуснат CDMA'то та да се отървем и от тези Нокии, че и те не са вече цветя за мирисане.
А който продава 650 на разумна цена може да ми се обади да обсъдим цената 048971075



Тема Re: търсянови [re: mobikom]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано20.01.04 15:49



Можеш да занесеш 640-ката в Мобиком, и ще ти я изкупят срещу 65 лева в брой или ваучер за 80 лева. Ще ти вземат 3 лева май за проверка дали телефона е читав. После можеш да си вземеш 650-ка, особено ако е на Мобилик с декларация, дори и под тази цена.
Ако ходиш в Мобиком в Младост, питай за Димо - един с брада като професора от "Изгубения свят" на А.К.Дойл :), той има магазин за II-nd hand :))



Тема Въпрос към Pageristнови [re: Pagerist]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 02:43



А знаеш ли къде му се намира магазина? Благодаря.



Тема Re: Въпрос към Pagerist [re: Питaщ]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 00:27



Значи най лесно се стига с тролей номер 5, който можеш да го хванеш от плиска или от където минава по посока Младост. След като завие от локалното платно на дясно (след бензиностанцията на OMV) мисля, че трябва да слезеш на втората спирка или по добре гледай от лявата страна като след едно кръстовище ще видиш бизнес зграда на два етажа със сини стъкла - това е централата. Влизаш от централния вход и още като влезеш от ляво ти се пада магазина. Ще те посрешнат две много готини мадами



Тема Re: Въпрос към Pageristнови [re: mobiman]  
Автор moDem (mobifonist)
Публикувано22.01.04 10:54



mai nai gotinata e Ionniq. W otdel za rabota s klienti ima nqkakwa nowa koqto e malko debeli4ka. Ne 4e ima zna4eniq ama kato smenqh nokiata na maika mi s dragon ne kazala w serwiza da programirat sms w samiq mobifon. Zaradi towa se razkarwah pak do ofisa im.

Aman ot klipa6ti poznati!


Тема Re: Въпрос към Pageristнови [re: Питaщ]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано22.01.04 13:37



От "буркана" на Мобиком като тръгнеш нагоре по бул. "Йерусалим", от дясната страна, посока 27 поликлиника, има едно поле, и после нов, дълъг блок. Минаваш през 2-рото тунелче под блока :) и ще видиш магазина :)
Ако не се лъжа, мобифонът му беше 877866.



Тема Predlojenieto o6te li e v silaнови [re: georgy]  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 18:16



za6toto dosta vreme ne bjah vlizal tuk.



Тема Re: търсянови [re: georgy]  
Автор Metro (перко)
Публикувано24.02.04 20:53



awe ne znam ama si govoril s deltata na 150km po putq(toest ne po prava liniq)az sam govoril s dragon kam 40km s golqma antena




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.