Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 20.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема A66...  
Автор.:.) (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 20:32



Smenih Tellit A66 za Nokia 640 i se rodih... SMS, otsreshta me chuvat, imam obhvat na nepodozirani mesta :)))
Pozdravi.



Тема Re: A66...нови [re: .:.)]  
Автор mobikommanqk (mobifonist)
Публикувано12.10.03 21:39



koi be6e idiota deto e wzel tozi bokluk i ti e dal nokiata???? takawa kreteniq... da viweqt balycite i 4estita ti nokia (az predpo4itam oba4e benefonite).

Редактирано от mobikommanqk на 12.10.03 21:40.



Тема Re: A66...нови [re: mobikommanqk]  
АвторTonyco (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 17:42



I az obicham benefonite mnogo sa zelezni, super zdravi sa. Imah purvo Delta mnogo zdrav telefon pada miatam go niama problemi obhvat super iak, malko e tezak no e super moshten, sega sum s dragon i sushto sum mnogo dovolen ima vsichki nuzni ekstri.



Тема Re: A66...нови [re: Tonyco]  
Автор mobikommanqk (mobifonist)
Публикувано13.11.03 12:48



to az bqh do skoro s delta tai kato mi bqha swili telefon4eto.



Тема Re: A66...нови [re: mobikommanqk]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 13:20



Sigma Gold -- яка работа!



Тема zamqnaнови [re: mobikommanqk]  
АвторAMM (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 19:31



po dobre da si be6e vzel nokia 650 otkolkoto 640.Vtora ruka sa po 100 lv i imat i radio i handsfree i e mnoo po gotin ot 640.AZ li4no polzvam 650 2-ra ruka ve4e 1-a i 5 meseca i sum dovolen.Samo mi dadoha edna bezplatna bateriq i sq e super.



Тема Re: zamqnaнови [re: AMM]  
АвторNokia 65O (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 01:46



Абе аз моята Нокия 650 я давам за 70лв. Много си е добра! Ако някои се навие doko11@yahoo.com




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.