Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема проблем с 640 и SMSнови  
Автор K . (пътешественик)
Публикувано24.01.03 16:15



вече няколко пъти ми се случва Нокиа 640 да се опитва да получи SMS, но след 10-ина секунди да крашва и да се самоизключва.

какъв може да е проблемът? нещо, свързано с мрежата или апаратът се е прецакал?

К.



Тема Re: проблем с 640 и SMSнови [re: K .]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано24.01.03 19:23



a slu4aino da sa ti pratili pove4ko SMS (da sa ti floodili telefona s SMSi)? Samo togava izkliu4va!
No ako izkliu4va samo pri edin, znachi na serviz go zanesi ili si vish imash li obhvat !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: проблем с 640 и SMS [re: K .]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано25.01.03 16:52



I az imam sa6tiq problem otvreme na vreme (imam Nokia 640) edvali vsi4ki sa defektni moje da e ot mrejata



Тема Re: проблем с 640 и SMSнови [re: K .]  
Автор D. (...)
Публикувано20.02.03 10:06



и при мен е така...не мисля , че е от телефона , де. Първият път когато "заби" при опит да си изтегли sms-а в сервиза ми казаха , че някой ми е изпратил sms на кирилица , а това съвсем не беше така. Забелязала съм , че обикновено проблемът се явява при съобщение изпратено от бланката в страницата на Мобиком.

Както и да е , сега единственият ми вариант е да им звънна да изтрият съобщението от центъра и всичко се оправя.



Тема Re: проблем с 640 и SMSнови [re: D.]  
АвторHellion (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 20:15



Znachi, problemat mai idva ot samia printsip za prashtane/poluchavane na SMS po NMT mrejata, tai kato vsichko stava po edin kanal, t.e. ili govorish ili poluchavash sms, ne znam dali si zabeliazal che kogato teglish sms telefonat ti dava zaeto i t.n. A samoto crush-vane mai se poluchava pri prashtane na mogo sms navednaj ili pak ako niakoi ti prati email-to-sms koito sadarja kakvo li ne i estestveno Nokia-ta ne moje da go iztegli i zatova se sbugva. Az naprimer sam hodil v serviza kam 3-4 pati:) i vseki pat mi iztrivat sms-ite koito pretsakvat rabotata i mi kazvat "Niakoi vi prashta emaili i zatova ne moje da se tegliat, kajete na priatelite si da ne vi prashtat" i t.n. koeto tapo. zashtoto v samata systema triabva da ima neshto koeto da ogranichava nejelanite sms-si. Tova e - po vsichko lichi, che problema e svarzan s dalgi sms-si, t.e. maili (koito sa nablaskani s kakvi li ne header-i i kartinki)
Ako sluchaino si prashtal sms-to-email, kaji na poluchatelia da iztrie adresa ti (XXXXXXXXX@sms.mobikom.com) zashtoto moje da te SPAM-va samia server, osobeno ako e bezplaten, ne znam dali varshi rabota, no na men mi pisna prez 2-3 sedmitsi da hodia do serviza za da mi otblokirat telefona i se chudia veche kakvo da izmislia.



Тема не , никой не ми праща e-mail-инови [re: Hellion]  
Автор D. (...)
Публикувано04.03.03 11:47



нито картинки или кирилица ... просто попълва бланката в страницата на мобиком за sms-и и това е.

Вярно , че е бъглива май самата система...но е по-добре от нищо

И мен много ме дразнят като ми изтрият съобщенията и ходенето до сервиза ме дразни



Тема Re: проблем с 640 и SMSнови [re: Hellion]  
Авторdoc (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 17:36



a защо ходиш до сервиза? ако е само за изтриване на съобщения, можеш да се обадиш на 111 и да ги помолиш да ти ги изтрият



Тема Re: проблем с 640 и SMSнови [re: doc]  
Автор Hellion (stranger)
Публикувано04.04.03 19:25



Супер - много як въпрос! Защо ходя до сервиза? Нали проблемът е в това, че не можеш нито да се обадиш, нито някой да ти се обади, просто линията е заета .... заради извличането на съобщението.

That that doesn't kill me it only makes me stronger


Тема ето лесно решение!нови [re: Hellion]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 12:24



просто си махаш едната нула от номера на Message Center-a до края на деня.

по тоя повод губиш всички СМС-и, пратени през деня, но ако нямаш сервиз под ръка, няма друг начин.

след тая манипулация телфонът опитва 2-3 пъти да получи СМС, вижда, че не става и се отказва.

К.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.