Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 15.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БЕНЕФОН EXION  
Автор Гyщepът oт дъpвoтo ()
Публикувано14.01.03 23:13



Разочарован съм от моя Ексион- чисто нов е (всъщност на 11 месеца), а постоянно прави проблеми които не могат да открият в сервиза.
Телефона никога не е изпускан, или намокрян или т.н.- какво става обаче- след одисеята със софтуерния проблем, след няколко месеца по време на разговор започват да ми се месят други хора, телефона ми шуми,а на всичкото отгоре на пълен обхват постоянно "не може да бъде избран".
Като капак на всичко батерията ми изведнъж започна да пада за ден и половина два при условие че само преди месец издържаше по 4 понякога 5 дни- а сега говоря много по-малко отколкото тогава.
пазя батерията по най-добрия възможен начин, дори я зареждам само когато е изцяло спасднала независимо че е li-ion- след цялата тази одисея в МОБИКОМ ми казват че според тестовете на телефона ми му няма нищо.




Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано16.01.03 10:23



В кой сервиз на Мобиком?

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: KillingTime]  
АвторCMC (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 16:38



Ами дори и да не говориш много, вече е нормално за 1 година батерията да започваш да я зареждаш по-честичко, особено ако пращаш и приемаш доста СМС-съобщения. Ще дойде време, когато батерията ти ще пада 15 мин., след като си я заредилсамо не се коркай!



Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: KillingTime]  
АвторГyщepът oт дъpвoтo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 20:02



В сервиза до южен парк,малкия сервиз!



Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: CMC]  
АвторMoбифoнчo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 20:04



Това се глупости,аз имам драгон на 3 години,батерията все си държи по 4-5 дни. Не е възможно ЛИ-Йон на Ексиона да пада за 2дни,явно има проблеми с крайното стъпало!



Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано17.01.03 08:59



po dobre otidi da revesh v ofis na Mobikom ! Toi e oshte v garancia ! Ako triabva shte go podmeniat !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: Гyщepът oт дъpвoтo]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано18.01.03 23:12



За проблема с избирането виновна е мрежата
За проблема с батерията - всички БЕНЕФОНИ са така. Аз съм имал Сигма и Драгон. Драгона след полвин година се прееба тотално.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: Kostadyn]  
Авторбeнeфoн (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 12:51



а бе що говориш глупости бе- новите батерии на бенефон са може би наи издържливите. Спокоино карат по 4 години



Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: бeнeфoн]  
Автор lvo lll (A008)
Публикувано19.01.03 18:43



az imam Spica
i weche 3ta godina karam s pyrwata si bateriq
no pokazwa priznaci na umirane weche shtoto me izkarwa edin den pri sredno goworene

no az plashtam po 70-100lv smetki
taka che smetnete po kolko goworq



Тема Re: БЕНЕФОН EXIONнови [re: lvo lll]  
Автор Гyщepът oт дъpвoтo ()
Публикувано20.01.03 19:31



просто за информация да ви кажа че одисеята продължава- ходя по сервизи и там все ми настроиват телефона- ама тои след ден два пак сдава багажа. А междувременно ми счупиха и хватката на малката батерия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.