Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 02.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема новини за 3 джи-ес-ем операторнови  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано13.12.02 18:47



Току -що съобщиха по радиото (Дарик), че Вива венчърс вече е провела разговори, Мобиком да стане 3 джи-ес-ем оператор. Следователно, ако приватизацията не се провали, ще очакваме развитие н а нещата.



Тема Re: новини за 3 джи-ес-ем операторнови [re: Cвeтпeн]  
Авторgu6ter (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 21:20



Abe priateli VIva ventures (ako taka se pi6e ) e registrirana edin den sled kato si e podala dokumentite za BTK - t.e ne e su6testvuvala.absolutno nezakonna istoria
Tva purvo - ina4e ako znae6 kakvi planove za izto4vane i vdigane na cenite imat tezi izrogi - prosto ujas, da te e strah.
Drugoto koeto e 4e sdelkata mnogo namirisva.
pri 4ista pe4alba na BTK 130n$ za godina na6te hora go davat za 200$ i se otkazvat ot pe4alba za 2 god- osven tova Bulgaria 6te pla6ta po 80 mln leva godi6no za upravlenieto na BTK v produljenie na 3 god.
osven tova sukra6tavat se 9000 rabotni mesta
osven tova cenata na impuls (po danni na firmata kupuva4) stava 20 st.
abe ob6to vzeto prodava se na absolutna zaguba firma koiato a sama moje da si izgradi GSM operatora.(na osnova na sobstvenata si pe4alba)
A tezi pari (pe4albata ot BTK) otivat za pensii, zaplati, i vsiakakvi vidove zakurpvania.
TAKA 4E DANO NE IA PRODADAT



Тема Re: новини за 3 джи-ес-ем операторнови [re: gu6ter]  
Автор CJ ()
Публикувано20.12.02 12:15



Vig kakto gu6ter,
s takiva hora kato teb do nikade nqma da stignem!
Ti gleda6 kakvo e sega, a ne si pomislq6 4e tazi kompaniq (btk) ima nugda ot mnogo mnogo pari za investicii. Drugo e 4e taka pazarna ikonomika ne moge da se pravi!
Dano po skoro se prikliu4at uspe6no tezi sdelki za btk i bulgartabak!
V protiven slu4ai 6te otblusnem prekaleno mnogo potenciqlni investitiori!



Тема Re: новини за 3 джи-ес-ем операторнови [re: Cвeтпeн]  
Автор CJ ()
Публикувано20.12.02 12:39



Nai dobre da iz4akame kakva 6te q svur6at s btk-to pak!
Ve4e nqkolko godini se vigda 4e na durjavata izob6to ne i puka za neiniqt ( durjavniqt) Mobikom.
Az ne znam, a i 4estno kazano ne me interesuva dali ima ne6to gnilo v tazi privatizaciq, NO znam 4e kakvoto i da e poloenieto trqbva tazi zdelka da se osu6testvi maksimalno burzo za6toto ina4e ogromna 4ast ot potencialnite bude6ti investitori 6te se otkagat ot na6ata "neprespektivna i stranna" durgava!



Тема Re: новини за 3 джи-ес-ем операторнови [re: CJ]  
АвторГyщep (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 21:59



абе пръдльовци- кво ти ли ще ми плащаш 100 лева сметка за дом. телефон.
А за измама в особено големи размери чувал ли си.
Адвоката ми е юристконсулт по тези приватизационни сделки и ходи на срещи със Симеон и тн.И определено мога да ти кажа че всичко става с плащане под масата и измама.
Ти не можеш ли да смяташ това което сум написал.
А ти що не ми продадеш апартамента си за 1000$ - еи така да смениш обстановката.
а телефона за 20 кинта даваш ли го.
представи си колкото е фаидата едно семеиство да си продаде собствеността на безценница токова е и фаидата да се продава бтк на този етап.

А случаино да си наясно с идеята да се гласува монопол до 2009г.- как ще плащаш ниски сметки като една фирма прибира всичко.
А големия проблем не е в цената, а е от факта че след покупката не следва нищо хубаво.- като ти говоря за нерегистрирана фирма (незаконна) - как ще ми гарантираш че зад тази фирма седи голяма мощна компания с идеи за рзвитие и големи инвестиции.От цялата работа излиза че те са на задължителна печалба дори да не си мръднат пръста - ебати нещастните условия.
И моля те не си мисли че се заяждам- наистина не се заяждам-, но съм сигурен че бъде ли продадено бтк при тези условия всички много яко ще го загазим.
това е пълна измама



Тема Re: новини за 3 джи-ес-ем операторнови [re: Гyщep]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано21.12.02 11:24



Това може да е вярно, но какво зависи от нас? Но наистина ще е жалко, ако добра фирма като Мобиком пропадне. Вчера си купих един джи-ес-ем от Глобул и днес ми сменяха батерията....



Тема Re: новини за 3 джи-ес-ем операторнови [re: Cвeтпeн]  
Авторryщep (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 11:52



после като ви интервюират разправяте че не се интересувате от политика, не гласувате и тн.
А после ви ебат в гъза - е тва става



Тема Re: новини за 3 джи-ес-ем операторнови [re: ryщep]  
Авториryaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 18:09



Е щом Мобиком имат техническите съоражения и могат да направят мрежа за половин година в цялата страна, какво лошо има? Трябва доста да платят, за да излъчват на 900 Мхц. А за 1800 МХц да не говорим. Помните ли М Тел толко платиха за това?



Тема Е да ама!нови [re: иryaнa]  
АвторГУЩEP (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 11:37



Да но МОБИКОМ вече отдавна имат лиценз за gsm оператор и нещата всъщност опират до това да се извадят пари за съоръженията.



Тема Re: Е да ама!нови [re: ГУЩEP]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано31.12.02 04:47



Глупости - ти знаеш ли колко струва такъв лиценз. Кой е тоя дето ще им го подари ейтаак. Нямат никакъв лиценз и вероятно няма и да имат. Лиценза по вероятно ще се спазари като екстра към сделката с БТК щото без него никой не я иска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.