Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 19.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mobilikнови  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 13:51



Normalno li e spored vas da se zapla6ta za polu4avane na SMS'i.Tova spored men ne e mnogo pravilno, po dobre da pla6tam po visoka cena, no samo pri polu4avane.Znam li gi kakvi otrepki ima pra6tat mi po 50 SMS'a absoljutno ednakvi ot Internet i az si pla6tam za tova




Тема Re: Mobilikнови [re: mobiman]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано05.11.02 16:18



Не е нормално, но не ни питат.



Тема Re: Mobilikнови [re: Cвeтпeн]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 19:09



No vse pak nie sme klientite po dqvolite trqbva da ni pitat inas!



Тема Re: Mobilik [re: mobiman]  
Авторpagerist (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 12:12



Verno e dosta nepriatno :((( Govoirih i s hora ot centralata - ne mojesh da bannesh SMS-i :( Zabravih da popitam obache kato si mahnesh service centera, i ne poluchavash SMSi na telefona, dali ti se chargvat :)
A inache - koi vse pak vi dava da prashtate sms-si za 6 stotinki? Pri prima sa 18 do 25 stotinki, pri B-connect 15 mislia, a po-evtinite na Chat li si sa za semtka na razgovorite po 1.09 lv/minuta :)))



Тема Re: Mobilikнови [re: pagerist]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 15:43



Da, naistina cenata na SMS'i te e mnogo dobra v sravnenie s drugite operatori, no ako mogat da namerqt na4in da filtrirat ednakvite SMS'i i da gi iztriqt avtomati4no 6te e super



Тема Re: Mobilikнови [re: mobiman]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано14.11.02 13:05



Po princip ne e hubavo naistina, zashtoto koito iska da ti Floodi telefona moje da ti prati 100 razlichni SMS ,a ne 100 ednakvi taka che niama spasenie, edinstvenia nachin e(izprobvan na Nokia 650) e da se mahne nomera na centara za SMS i da se izchaka da mine validnostta im i sled tova pak da se sloji !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: Mobilikнови [re: KillingTime]  
Авторpagerist (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 00:15



E, tova e niakakvo, makar i ne dobro, no vse pak reshenie :))



Тема Re: Mobilikнови [re: pagerist]  
АвторBNDR (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 17:21



ami i az pitah v centralata i te kazvat "vijte ot kogo poluchavate i ne gi teglete, ako ne iskate", E KAK DA NE GI TEGLYA , EBA SI, KATO SUM S BENEFON DRAGON, A NE S NOKIA I TRYABVA DA TEGLYA (KOETO I BEZ TOVA MI SKAPVA BATERIATA) I CHAK KATO PRISTIGNE, VIJDASH PURVIA RED NA TEXTA I OT KOGO E. Da ne govorim, che ot www.mobikom.com pochti vinagi poluchavam po 4 ednakvi SMSa, vupreki che tozi , koyto e prashtal, e clicknal vednuj na "izprati" Ne znam v koya durjava go ima tova da plashtash, za da poluchavash SMS



Тема Re: Mobilikнови [re: BNDR]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 15:10



I az sam na sa6toto mnenie 4ovek, i az se qdosvam , no nqma spasenie tova e.No pak pogledni ot drugata strana izpolzvame naj niskata tarifa




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.