Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся антена за Бенефон  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 13:11



Търся антена за Бенефон Сигма Голд, става и от Делта.
тел. 048 869496. Оставете съобщение, ако не отговоря (без антена съм)



Тема Re: Търся антена за Бенефоннови [re: Людмил]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.08.02 12:15



Имам Сигма голд за части, включително антена. Резервни - още една антена и зарядно. Още една Сигма голд, работеща, на Мобилик, перфектна. 088/636 718



Тема Re: Търся антена за Бенефоннови [re: ...]  
АвторDragon (Нерегистриран)
Публикувано24.08.02 23:31



Ne znam kakvo stava. Az sum s Benefon Dragon i ne mojeh meseci da si namerya antena. Vse kazvaha, che struva 24 lv. , no kato dokarat ot Holandia, togava. I minavat meseci i vse ne dokarvat chasti za Dragon. Izobshto.....eba si firmata. Na staro si vzeh antena (grizana ot kuche) za 10 lv. ot bivsh ofis na Mokikom (segashen na GloBul)



Тема Re: Търся антена за Бенефоннови [re: Dragon]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 15:11



Аз имам антени за Драгон но съм в провинцията. Така че не бих могла да помогна. Но не са свършвали никога



Тема Re: Търся антена за Бенефоннови [re: Kpиcтинa]  
АвторDragon (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 17:29



Popravyam se, ne ot Holandia, a ot Finlandia da docarat. Ot ofisite na Mobikom mi cazvat, che s meseci ne prashtat nishto ottam, nito chasti i mnogo clienti sa nedovolni.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.