Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема SMS  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано08.07.02 15:58



Zdraveyte,
Problemat mi e slednia, che niakoi me floodi s SMS ot site na mobikom(niakoi koito mi zavijda ili ne me haresva,znam li?) i poztoianno mi idvat saobshtenia na telefona(N650)! Tova e dosta nepriatno zashtoto postoianno mi zapalva pametta i kato gi iztria pak idvat !. Dnes polu4ih 100 SMS-sa.. Kak da se predpazia ?



Тема Дано помогна....нови [re: KillingTime]  
Автор Cenzor (наблюдавам ви)
Публикувано08.07.02 20:28



* 35 * BARRING CODE* 16 # При ГСМ-те това работи ,като BARRING CODE(парола за забрани или мрежова парола)-станд. е 0000.Успех!



Тема Re: Дано помогна....нови [re: Cenzor]  
АвторHM (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 20:53



Dobre, che ne si na Mobilik. Zashtoto shte ti stopiava kartata s 6.6 stotinki za vseki poluchen SMS



Тема Re: SMSнови [re: KillingTime]  
Автор blau (познат)
Публикувано14.08.02 07:47



mahni si za izvestno vreme nomera na SMS centara



Тема Re: SMSнови [re: blau]  
АвторHM (Нерегистриран)
Публикувано24.08.02 23:39



e kak stava tova? Posle kak shte go vuzstanovya? A i nali v serviza na Mobikom go naglasyavaha, za da raboti sus sms izobshto?
Ya obyasni.
Na Benefon Dragon sum



Тема Re: SMSнови [re: HM]  
Автор mr.vain (пътник 57)
Публикувано26.08.02 03:42



Това няма да ти помогне друже - СМС центъра ти трябва единствено за изпращане на СМС-и... така че и да го изтриеш, пак ще си получаваш СМС-ите, но няма да можеш да изпращаш. Така че единствения вариант е както спомена Cenzor - направи си временна забрана за получаване. Ако не стане с цитираната от него парола се обади на информация на Мобиком (048111) да ти дадат вярната парола. Защото имам спомени, че паролите не се едни и същи за GSM и за мобифон.

Успех.

Има три вида хора - част от проблема, част от пейзажа и част от решението.


Тема Re: SMSнови [re: mr.vain]  
Автор blau (познат)
Публикувано26.08.02 15:15



kogato mahne6 nomera za SMS centara - ne moje6 da polu4ava6 SMS-si.
Imam predvid 118000 - mahni prosto edna nula.



Тема Re: SMSнови [re: blau]  
АвторHM (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 14:31



Aaaa ne ne, merci. Otkazvam se. Predpochitam da moga da si prashtam SMSi. Osobeno na GloBul nyama kak da prashtam, zashtoto i ot Internet ne moje. Puk i da go razbazikam i posle da ne moga da se opravya.....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.