Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема *99#нови  
АвторMagouraBoy (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 20:12



Dosta otdavna si spomniam, 4e niakoi preporu4va6e tozi kod za podobriavane na vruzkata. Kakvo pravi toi vsu6nost i daite i drugi "tricky codes" za optimizacia na povedeneieto na tel.



Тема Re: *99#нови [re: MagouraBoy]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано28.03.02 09:14



тази команда активира забраня за смяна на каналите.
Препоръчва се само когато предаваш данни(факс , интернет)
Недостатък : по време на разговор не сменя каналите и ако централата те е закачила за така наречените шумни канали то целият ти разговор , ще бъде шумен, както и по време на движение ако говориш разговора ти ще прекъсне при влизане в обхвата на друга клетка.
Това знам , сигурно има и още, най добре е да се обадиш на 111

Редактирано от zasega dovolen на 28.03.02 09:14.



Тема Re: *99#нови [re: zasega dovolen]  
АвторMagouraBoy (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 13:07



10x. Az sum si vkliu4il taia funkcia i mai s neia se govori po-dobre. Samo ne znam za6to Mobikom ne gi dava oficialno tia ne6ta, a 4ovek triabva po nekvi apokrifni na4ini da se informira za tiah...
Znae6 li nekvi drugi interesni network codes - ne govorim za glasova po6ta, CLIP, CLIR i pr., a za po-neizvestni i polezni kodove? 6te ti buda blagodaren, ako gi postne6.



Тема Re: *99#нови [re: MagouraBoy]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано28.03.02 16:18



ето ти още нещо което знам:
*11# активира ти някои опции , с които няма да имаш никакви проблеми с sms(стига телефона да подържа sms)

сигурно има и още , но те сигурно са тайна

Редактирано от zasega dovolen на 28.03.02 16:19.



Тема Re: *99#нови [re: zasega dovolen]  
АвторMagouraBoy (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 20:30



Blagodaria ti-6te probvam tva za SMSa - nadiavam se da ne izgurmi Dragona:)
A tia kodove na sa taina, a sa predmet na razni tam mejdunarodni sporazumenia, koito sa publi4ni, no v BG, tva ozna4ava, 4e sa mnoooogooo taini. Da ti kaja 1 priatel mi gi dade na angl., no s terminologiata ne sum v 4as (*99# - over the air rekeying?????), a puk "proba - gre6ka" mai v slu4aia e tvurde riskovano?

btw 4etoh vi postovete za net monitor, no Dragon-a niamal takiva extri... Da si 4uval za niakakvi podobni "taini" okolo nego?

p.s. ne sum nahalen, a samo liuboznatelen, ebasi:)



Тема Dragonнови [re: MagouraBoy]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано29.03.02 09:20



Net monitor има за бенефон драгон, но тази опция я имат само драгоните които са програмирани още във Финландия. Проверката е като натиснеш 1 и задържиш * , вариантите са два:
1. да се включи Net monitor
2. да въстановиш фабричните настройки(менюто става на eng,мелодии, )
нищо няма да му стане на драгона.

p.s от достоверен източник знам , че net monitor имат 200 драгона от най първите без вибрация и са продадени на случайни клиенти

Редактирано от zasega dovolen на 29.03.02 09:20.



Тема Re: Dragonнови [re: zasega dovolen]  
АвторMagouraBoy (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 13:27



Moia sys sigurnost ne e ot tia 200.Tva zna4i li 4e ne moga da otvariam nikvi skriti menuta?Ne mozhe da niama ne6to secret okolo tia Dragoni...



Тема Няма нищо секретно-виж...нови [re: MagouraBoy]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 22:33



...в който и да е офис на Мобиком-дават ти една брошурка с кодове-още няколко са, Има един код пък, който отменя всички подадени до момента команди с код. Моя телефон е Сигма голд и работи по-добре с отменени смяна на каналите-въпросната 99-ка. Просто не ми прекъсва. Рядко пътувам с кола и не знам как прекъсва като си в движение. Голяма слабост на мобифон-системата е в това досадно прекъсване на звука-не си сигурен, чуват ли те, изпускаш важни работи от разговора и пр. Абе добри са мобифоните. Имам си и джиесем. Да имаше повечко пари-тва е проблема.



Тема Re: *99#нови [re: zasega dovolen]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано05.04.02 12:29



Преди време и аз ползвах тая команда, обаче ми се случва да не избира номера, затова я деактивирах.

Редактирано от Cвeтпeн на 05.04.02 12:32.



Тема Re: Няма нищо секретно-виж...нови [re: Eми]  
Автор amateur (любител)
Публикувано23.04.02 19:29



я кажете как се дезактивира тази команда 99 че да знам като я пробвам ако нещо се обърка да знам как да възстановя старото положение. Колкото до брошура - никога не съм виждал такава в офисите на мобиком, но ще попитам следващият път като отида.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.