Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Поздравления на мобикомци!!нови  
Автор ЧepнorлaвМодератор (стар клубар)
Публикувано19.05.02 09:19



чета днес във вчерашния вестник , че от догодина някъде лятото ще си имаме действащ CDMA. Еми че това е направо върха.. Значи май няма да търся усилено прословутата Моторола 2000, ами ще изчакам новите машинки и ще си взема някоя с кар кит.
Браво.. дано да стане в срок цялата работа. Но нищо чудно, ако Куалком купят Мобиком - те и без това бързат да завземат пазара преди третото поколение от жиесем конкуренцията



Тема Аз щях да ви питамнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Jennifer ()
Публикувано19.05.02 13:38



за тези неща. Как ще стане смяната на апаратите.
На другия ден след новината съпругът ми ходил в офиса на Мобиком и макар да очаквах, че отговорът ще бъде "Още нищо не знаем", оттам са му казали, че ще продължава да има сегашните мобифони (както там им казвате на технич. език) и GSM.
Много хитро, според мен, защото така фирмата няма да се ангажира да поеме разходите по подмяната на телефоните.



Тема Така беше и в Естониянови [re: Jennifer]  
АвторKocтaдин (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 19:47



Минаха на GSM, но мобифонната система остана (един и същ оператор).
Постепенно абонатите сами се прехвърлиха.
Никой няма да подарява апарати.



Тема Re: Така беше и в Естониянови [re: Kocтaдин]  
Автор blau (познат)
Публикувано21.05.02 08:26



Niama da stavat GSM a CDMA koeto e korenno razlichno.
Aparatite sa drugi. Ne chetete presata tam lujat.



Тема Нека и аз се изходя по въпроса...нови [re: blau]  
Автор 44mag (IP\TCP)
Публикувано21.05.02 15:30



CDMA наистина е не6то разли4но...Лиценза на аналоговата система е до 2006 г.,остават о6те 3.5 г. ,така че напълно е логи4но да се запази и старата система...Друга неприятна 4аст на CDMA е ,че няма разнообразие от апарати т.е те са цифрови телефони ,но не са GSM-и.Така че изводът при един задълбо4ен анализ е: "от трън на глог" поне за сега...да се надяваме ,че нещата няма да седят така ,когато практи4ески се въведе,( ако изоб6то стане).

Не може да имаш всичко и душата в рая!


Тема Re: Поздравления на мобикомци!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Galminator (баир будала)
Публикувано25.05.02 02:54



Какво представлява тази нова система или каквото е?
Какво ще стане със старите телефони и въобще как би било станало едно такова преминаване?

Човек дори и добре да живее..


Тема Изхвърляш стариянови [re: Galminator]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (стар клубар)
Публикувано25.05.02 10:56



и си взимаш нов - това е положението. Няма друг начин. Но ще се оправят много работи като например ехото което постоянно присъства, инет достъп и други разни такива. нЕ СА ПРОСТИ АМЕРИКАНЦИТЕ ЧЕ СА НА ТАКАва система...



Тема Re: Изхвърляш стариянови [re: Чepнorлaв]  
Автор Galminator (баир будала)
Публикувано25.05.02 21:11



Каква е горе долу ще била цената тези нови апарати? Защоно ако така стоят нещата е много по-умно още сега да си продам телефона и да си взема GSM.

Човек дори и добре да живее..


Тема Еми ще бъдатнови [re: Galminator]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано27.05.02 14:24



на цената на джсъмътата - това е положението...



Тема Re: Еми ще бъдатнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Galminator (баир будала)
Публикувано10.06.02 01:48



Ами това значи да не се трепя да копувам друго, така и така ще съм прецакана в това отношение. Благодаря и да ми е честито.

Човек дори и добре да живее..



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.