Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 23.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Поздравления на мобикомци!!  
Автор ЧepнorлaвМодератор (стар клубар)
Публикувано19.05.02 09:19



чета днес във вчерашния вестник , че от догодина някъде лятото ще си имаме действащ CDMA. Еми че това е направо върха.. Значи май няма да търся усилено прословутата Моторола 2000, ами ще изчакам новите машинки и ще си взема някоя с кар кит.
Браво.. дано да стане в срок цялата работа. Но нищо чудно, ако Куалком купят Мобиком - те и без това бързат да завземат пазара преди третото поколение от жиесем конкуренцията



Тема Аз щях да ви питамнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Jennifer ()
Публикувано19.05.02 13:38



за тези неща. Как ще стане смяната на апаратите.
На другия ден след новината съпругът ми ходил в офиса на Мобиком и макар да очаквах, че отговорът ще бъде "Още нищо не знаем", оттам са му казали, че ще продължава да има сегашните мобифони (както там им казвате на технич. език) и GSM.
Много хитро, според мен, защото така фирмата няма да се ангажира да поеме разходите по подмяната на телефоните.



Тема Така беше и в Естониянови [re: Jennifer]  
АвторKocтaдин (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 19:47



Минаха на GSM, но мобифонната система остана (един и същ оператор).
Постепенно абонатите сами се прехвърлиха.
Никой няма да подарява апарати.



Тема Re: Така беше и в Естониянови [re: Kocтaдин]  
Автор blau (познат)
Публикувано21.05.02 08:26



Niama da stavat GSM a CDMA koeto e korenno razlichno.
Aparatite sa drugi. Ne chetete presata tam lujat.



Тема Нека и аз се изходя по въпроса...нови [re: blau]  
Автор 44mag (IP\TCP)
Публикувано21.05.02 15:30



CDMA наистина е не6то разли4но...Лиценза на аналоговата система е до 2006 г.,остават о6те 3.5 г. ,така че напълно е логи4но да се запази и старата система...Друга неприятна 4аст на CDMA е ,че няма разнообразие от апарати т.е те са цифрови телефони ,но не са GSM-и.Така че изводът при един задълбо4ен анализ е: "от трън на глог" поне за сега...да се надяваме ,че нещата няма да седят така ,когато практи4ески се въведе,( ако изоб6то стане).

Не може да имаш всичко и душата в рая!


Тема Re: Поздравления на мобикомци!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Galminator (баир будала)
Публикувано25.05.02 02:54



Какво представлява тази нова система или каквото е?
Какво ще стане със старите телефони и въобще как би било станало едно такова преминаване?

Човек дори и добре да живее..


Тема Изхвърляш стариянови [re: Galminator]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (стар клубар)
Публикувано25.05.02 10:56



и си взимаш нов - това е положението. Няма друг начин. Но ще се оправят много работи като например ехото което постоянно присъства, инет достъп и други разни такива. нЕ СА ПРОСТИ АМЕРИКАНЦИТЕ ЧЕ СА НА ТАКАва система...



Тема Re: Изхвърляш стариянови [re: Чepнorлaв]  
Автор Galminator (баир будала)
Публикувано25.05.02 21:11



Каква е горе долу ще била цената тези нови апарати? Защоно ако така стоят нещата е много по-умно още сега да си продам телефона и да си взема GSM.

Човек дори и добре да живее..


Тема Еми ще бъдатнови [re: Galminator]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано27.05.02 14:24



на цената на джсъмътата - това е положението...



Тема Re: Еми ще бъдатнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Galminator (баир будала)
Публикувано10.06.02 01:48



Ами това значи да не се трепя да копувам друго, така и така ще съм прецакана в това отношение. Благодаря и да ми е честито.

Човек дори и добре да живее..


Тема ..умира и друг се ражданови [re: Galminator]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано10.06.02 09:29



Цар Самуил ли беше това? На колоната в НИМ?

Иначе по въпроса по-горе, вярвам, че ти се изясниха нещата..



Тема Re: ..умира и друг се ражданови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано10.06.02 15:13



Това е надпис на колона в църкват а"Св.40 мъченици" в Търново и е от някой от хановете, още преди покръстването. Мисля,че на хан Кубрат.



Тема Re: Еми ще бъдатнови [re: Galminator]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано10.06.02 15:52



Не бързай - ще се разбере, като му дойде времето. Аз си мисля, че все ще има някакъкв механизъм за облекчаване на смяната - иначе няма да са конкуретни.
Нов мобифон сега , разбира се ,не трябва да се купува - нека да се изяснят нещата. Аз също имам доста стар Нокия 540, но ще го държа, докато се разбере какво ще става със смяната.



Тема Омуртагов надпис на гръцки от колона в плисканови [re: Cвeтпeн]  
Автор Galminator (баир будала)
Публикувано10.06.02 18:27



То аз машинка си имам ама се чудех дали мога да се изтериката, ама не може очевидно. Нищо де... Мобифона за GSM не бих сменила, поне на този етап. Не като джаджа, а като услуга.

Човек дори и добре да живее..



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.