Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 15.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Джон Мънъринови  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано18.08.01 11:30



Какво да кажа ,аз съм шокиран от вестник 24 часа от 16.08.2001. В който пише че Джон МЪнъри напуска Мобиком. За мене управителя на Мобиком е символ как се прави бизнес в БГ , след всичките години на очакване на GSM лиценз, Мобиком да развива всички свои услуги. Но изглежда търпението му се е изчерпало!!! Тайно се надявам статията на 24 часа, да не е истина. Не знам ако е истина какво ще стане с Мобиком. Откакто се занимавам с комуникации винаги за мен Г-н Мънъри и Мобиком са били едно лице. Остава ми само да пожелая на Г-н Мънъри според вестника заминава в Унгария да има повече подкрепа на Унгарското правителство.



Тема Re: Джон Мънъринови [re: zasega dovolen]  
Автор DAMON (минаващ)
Публикувано19.08.01 00:07



Че и изглежда по-добре от Грашнов! Да не говорим от тая новата сврака на Мобилтел! Пък и повече разбира от бизнес и комуникации от тях ама нейсе...

______________________

Keep Walking


Тема Re: Джон Мънъринови [re: DAMON]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано19.08.01 00:11



taka si e!!!!!



Тема Re: Джон Мънъринови [re: zasega dovolen]  
Автор VooDooMaN (Shadar Logoth)
Публикувано26.08.01 16:48



Az sam abonat ot 2 godini i go mrazja toja dostavchik :)). Kachetvoto na uslugata padna, na moreto njama obhvat veche, padna kachestvoto na zvuka, v Plovdiv ima mesta bez obhvat. Suxxxx. Mislja da minavam na GSM

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Shibana logikaнови [re: VooDooMaN]  
АвторMagouraBoy (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 19:53



Tva, koeto stana si e logi4no - Mobikom zapada progresivno i Munuri mai ne iska pove4e da u4astva vuv taia tekezesarska istoria.
A toya pi4, deto otiva pri rusnacite, mu pozhelavam mnogo turpenie i psihi4eska ustoi4ivost - neznam na koe more e hodil i kude ka4estvoto pada, no da hvurli edno oko na GSM cluba - tam e po-veselo, kogato se govori za obhvat i ka4estvo.



Тема Re: Shibana logikaнови [re: MagouraBoy]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано30.08.01 22:19



Moeto mnenie e , 4e toj zaslyjava medal za hrabrost za6toto mobikom e na 12 mqsto v top 100 v Bg. I to kato predlagat ostarqla sistema. To pred centralniq im ofis ima reklama ot Mobiltel za razlikata mejdy cvetniq(GSM) i $erno beliq (NMT450) tv, ama nqma nikade po sveta f-ma da prodava 4erno beli tv i da e na pe4alba. Tova iskam da kaja. Sigyren sam 4e ako Mobikom ima GSM licenz vsi4ko 6te e nared, no tova si e moe mnenie.



Тема Mobikom rulez :) [re: zasega dovolen]  
Автор Joro M (за малко)
Публикувано01.09.01 00:29



Неслучайно първият у нас мобилен оператор няма лиценз за цифрова мрежа. Само си представи колко хора ги е страх от това? И е напълно разбираемо.

От мен едно голямо БРАВО на симпатягите от Мобиком. По едно време бяхме конкуренти с тях и още оттогава ги уважавам. Дерзайте, пичове!

Между другото, съвсем не на майтап, от известно време баба ми стана техен клиент и целия род сме много доволни



Тема Re: Mobikom rulez :)нови [re: Joro M]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано01.09.01 14:43



дано г-н Мънъри разбере какво пишем за него.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.