Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 26.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобифон
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема BENEFON EXION  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 11:28



Дали Мобиком ще пуснат в продажба тези телефони.На външен вид приличат изцяло на BENEFON Q.



Тема Ami te njamat druga alternativaнови [re: Явop]  
Автор Haco ()
Публикувано31.03.01 15:05



Telefoncheto izglezhda dobre 109 gr.
Malko mu e slabichka baterijata ama za mobifon stava

Пазете се от програмисти с отверка


Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: Явop]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 19:01



Откъде може да се прочете нещо за този модел?Скъсах се да търся в нета и никъде не намерих нещо. Фен съм на Бенефон и ако е готин бих си купил.



Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: fan]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано31.03.01 19:10



http://mobiltek.ru/spb/main.asp?incl=news&in=all28022001 виж на тая страница



Скалата...

Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: The Rock]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 21:15



Браво, Скала. Телефончето наистина е върховно. Да видиме само каква ще му е цената. Това че разработват нови модели говори, че явно няма тенденция непременно да се премахва NMT-стандарта.



Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: fan]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано31.03.01 21:21



И аз така си помислих докато четох статията...струва ми се че тия системи които вграждат в телефончето ще го направят много добро, в смисъл че връзката ще е по добра, то не че е лоша, аз съм със Спика и съм много доволен от качество на сигнала, само едно е гадното че като някой ми се обади и като вдигна, в първата секунда се получава едно заглъхване...но в NMT системата има още живот !

Скалата...


Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: The Rock]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 17:36



За заглъхването и прекъсването реших проблема така. Преди време в този форум някой спомена, че с едикакъв си код се преустановява търсенето на канали от което идват прекъсванията, т.е. телефона се настройва само на един канал. Попитах в Мобиком-казаха ми кода/нещо с решетка и звезда, забравил съм/направих тази настройка и сега телефона работи перфектно-изобщо не прекъсва, качеството на звука е като на джиесем. Телефона ми е Сигма голд. С подобен код функцията "един канал"може да се отмени-не знам при какви обстоятелства се налага, пък и както казах забравих кода. Така или иначе Сигмата ми заработи перфектно.



Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: fan]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано01.04.01 17:50



Да, знам го тоя номер с кода, всъщност тоя код се използва когато боравиш с DATA, смисъла му е да не те прехвърля на различни клетки докато говориш, а да стоиш само в една, нали система търси по добра клетка и постоянно прехвърля от една в друга и от там идва заглъхването. Ако можеш да ми кажеш кода че съм го забравил, май беше нещо с 90...?

Скалата...


Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: The Rock]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 22:40



Току що звъннах на 140. Тази настройка се активира с *90#слушалка; дезактивира се с #90#слушалка. Чува се глас на оператор че командата ще бъде изпълнена и готово. Настройката за работа към една клетка премахва прекъсванията както ще се убедиш, но това ставало в силен сигнал. В условия на слаб сигнал като не може да те прехвърли към друга клетка/може би и като се движиш/разговора директно прекъсвал. Опита ми показва, че в София телефона железно работи и никога не прекъсва с отлично качество на звука. От два месеца насам откакто активирах тази опция бях няколко пъти по чукари и незнайни дебри-перфектно работи, без прекъсване. Да беше видял приятелите ми с убийствени топмодели джиесеми-нямат грам сигналче. Аз понеже съм тъпо копеле с тухла в джоба нямам проблем. Голям ташак. Модела е Сигма голд-страшна машина. Е, грубичък е но...стилен мамка му...чувствам го като някой Мерцедес модел 1952г. ... ама Мерцедес. Имам и джиесемче, но с него се движа само в София. Телефона ми е 048/904-841. Ако имаш въпрос или се сетиш за някоя глупост обаждай се.



Тема Re: BENEFON EXIONнови [re: fan]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано02.04.01 10:34



Мерси за кода :) За мое голямо учудване обаче като пробвам да го въведа и се чува: "Няма такъв номер, моля проверете и опитайте отново" Може би защото съм на Мобилик ? А за София май наистина няма нужда да се прехвърлям по клетките, защото повечето време си седя в офиса и на покрива на сградата има клетка и обхвата е на 6, a по-рядко се случва да пътувам и да ми се наложи да говоря в движение, обикновено като ми звънне спирам ! И аз много си обичам Спиката и трудно бих се разделил с нея, по вероятно е да си махна GSM-a !

Скалата...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.