Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобилни комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема абе друго незнамнови  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано10.03.01 12:14



ама Nokia 7110 си е най-добрия телефон, с най-големи възможности!

Take it to the limit!


Тема Re: абе друго незнамнови [re: Bobby]  
Автор Deimos® (ay yo)
Публикувано10.03.01 17:29



Тук не съм много съгласен с теб. Не казвам че 7110 не е добър телефон, напротив, доста добър си е. Но все пак да не забравяме за Siemens SL45, S35, Alcatel OT 50X/70X, Sony CMD-Z5 (ей на това му викам телефон!!!), Ericsson R380/520, Motorola V8088, Panasonic GD93...etc. Мисля че конкуренцията му е доооста силна...

Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooo


Тема Re: абе друго незнамнови [re: Deimos®]  
Автор №7 (невидим)
Публикувано10.03.01 18:27



Въпреки че съм привърженик на Ериксон,Сони z5 е направо страхотен като дизайн,екстри,а бе направо е супер,само дето не ми се дават толкова пари за глупости...



Тема Re: абе друго незнамнови [re: Deimos®]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано10.03.01 19:08



Nokia за мен си остава най-добрия телефон
ти сам го каза - конкуренцията е добра, но има още хляб да ядат

Take it to the limit!


Тема Re: абе друго незнамнови [re: Bobby]  
Авторark (Нерегистриран)
Публикувано10.03.01 20:23



samo deto 7110kata e 100 kila i mnogo misli be priatel......beshe gotin!!!



Тема Re: абе друго незнамнови [re: Bobby]  
Автор Deimos® (ay yo)
Публикувано10.03.01 20:38



Само да не стане така, че когато им се дояде на Nokia, да няма какво да хапнат, щото хляба са го изяли останалите. Като се замисля, напоследък Nokia не са представяли кой знае какъв нов модел (ако греша ме поправи). Докато въпросната конкуренция не спи - новите ОТ 3/5/7х на Alcatel, S40/42 SL45 на Siemens, малко поостарялото Z5 на Sony (I just can't stop saying it - outstanding phone!!!) и т.н. Все пак на въпросната 7110 скоро ще и се появят бръчки, пък и не само на нея. Две години хич не са малко в днешно време (май на толкова става тоя модел. Ако пак греша, пак ме поправи

) , особено като става въпрос за мобилни комуникации (Вече се чудя кое се развива по-бързо - РС-тата или GSM-ите).

Поздрави



Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooo

Тема Re: абе друго незнамнови [re: Deimos®]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано10.03.01 22:55



да започна ли да говоря за 9110 и 9210?
верно че са големи, ама няма други телефони-компютри като тях
или пък да спомена за 6250? или 8890?
ако въобще на някой от вас му е попадал такъв апарат в ръцете......

Take it to the limit!


Тема Re: абе друго незнамнови [re: Bobby]  
Автор №7 (невидим)
Публикувано10.03.01 23:33



R320 е достоен конкурент на 9110.Предимствата му са че е по-малък и лек,недостатъците че има по-малък дисплей,ама не ми се спори за глупости.
В едно списание "Моби" специалисти сравняваха 2 -та модела,та това си спомням.



Тема Re: абе друго незнамнови [re: №7]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано10.03.01 23:37



ами помни си
мен обаче Ериксоните ме дразнят, като некви дървета са

Take it to the limit!


Тема Re: абе друго незнамнови [re: Bobby]  
Автор Deimos® (ay yo)
Публикувано11.03.01 00:46



новите стари 9110 и 9210 са леко пооправени версии на родения през далечната 1997 година модел 9000 (BTW: 9110 е разработен 98-ма, но няма значение).
Не е вярно че са големи....те са огромни. Все пак времето когато телефоните се носеха през рамо отмина. В това отношение Ericsson-a е много по-добър. Да не говорим за чисто телефонните функции на 9110 (9210 може малко да са го пооправили...незнам), които са под всякаква критика. Говорим за мобилни телефони все пак...не за мобилни компютри. А като телефон, Siemens C25 (например) е много по-добър.
Виж за 6250 що годе съм съгласен (предполагам имаш предвид 6210 - цивилната версия, но няма значение), въпреки че на мен не ми харесва (пак е голям), но все пак се води нов модел.
8890...третото отроче от серията 88хх, започнала своето съществуване през 98 година с модела 8810. От тогава до сега разликите са единствено в номера на модела. Добре де, добре, че има подобрения - има. Но те не са достатъчни за да се нарече 8890 нов модел. А в крайна сметка, въпроса не беше колко добри телефони имат Nokia, а колко нови !

Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooooooo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.