Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 22.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Мобилни комуникации
*Кратък преглед

Тема huhнови  
Автор Pro (bawler)
Публикувано08.08.01 17:25



kwi sa cenite na philips xenium 9@9 w momenta? i za kolko moga da si mahna s25-cata?

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro


Тема Za 9@9 neznamнови [re: Pro]  
Автор Haco ()
Публикувано09.08.01 15:00



Ama za S25 ako mu vzemesh 180 leva shte si shtastliv.
Az se mucha ( ne mnogo de) ot 2 meseca da prodam edin takuv

www.info-bg.com



Тема S25нови [re: Haco]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано09.08.01 15:12



Абе той че е хубав S25 - хубав е, ама има вече много прилични телефони на ниски цени ...... Аз мисля че на 180 няма да можеш да го продадеш. А какво толкова си ги харесал тия Филипси ? Чак мен ме запали по тях :-)))) Ако забравим SAVVY - то - ами оказва се че са съвсем прилични !

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: S25нови [re: jamie]  
Автор Pro (bawler)
Публикувано09.08.01 18:00



хех ;-) ми фен съм кво да правя... не съм ли споменавал, че около 97-ма ползвах едно джини и направо ми падна ченето от него... това става по времето, когато 5110 беше най-голямата новина на пазара (6110 мисля още го нямаше)... още тогава телефончето си имаше войс дайъл при това доста приличен и разни екстри... да не говорим и за 90-тината и 2-пъти по-малкия размер... е от тогава съм върл почитател... а ксениума му се накефих максимално на дизайна и интерфейса... първия всъщност беше много грозен (с капака, 929 мисля беше модела), но новите са бижу... между другото, има един руски форум - много приятен, в който S25, Alcatel 501 и ксениума ги дават горе-долу еднакви по функционалност и експлоатация... там също става дума, че S25 и C35 са най-добрите модели на сименс, а S35 спада към най-големите чекии... това разбира се са сухи приказки, защото не съм държал нито алкатела нито ксениума още...

а руснаците са луди копелета - женька = genie, филка = philips ;-)

| ах, недей - късаш ми сърцето!
| Pro


Тема Re: S25 [re: Pro]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано13.08.01 14:37



А какво стана с GENIE - то ти ? Май съм на пт да се влюбя в този модел :-)))

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: S25нови [re: jamie]  
Автор slan4ogled (sladur)
Публикувано13.09.01 14:21



ABE KAKVOTO I DA SI GOVORIM NAJ-DOBRIQ MODEL NA SIEMENS E SL45!

life is cool!


Тема Re: SL45нови [re: slan4ogled]  
Автор daNetizen (keep walkin')
Публикувано13.09.01 22:11



da ne bi da imash takawa pruchka che ya falish tolkowa ;))

Не вярвайте на група съветски учени!


Тема Re: S25нови [re: slan4ogled]  
АвторPro (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 16:16



това, че е най-скъп не го прави най-хубав... вярно с удоволствие бих го ползвал, но честно казано смятам. че ME45 е по-як



Тема Re: S25нови [re: Pro]  
Автор slan4ogled (sladur)
Публикувано16.09.01 16:34



VAPROS NA VKUS....

life is cool!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.